Materace 160x200 - Meble Łóżka i materace Materace - Sklep internetowy - Meblezagrosze.pl

Materace 160x200

Materace 160x200

Wybierając materac dla dwojga, pod uwagę należy wziąć cały szereg parametrów. Tego typu posłanie powinno mieć równą wysokość, skutecznie tłumić ruchy, uginać się wyłącznie w miejscu nacisku oraz być dopasowany do wagi cięższej osoby. Równie ważną kwestią są jego wymiary. W przypadku par bardzo dobrze będą się sprawdzać materace 160x200 centymetrów oferowane przez nasz sklep internetowy Meblezagrosze.pl. Do ich zalet, poza przystępną ceną, zaliczyć można również wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz komfort. Gwarantujemy, że śpiąc na jednym z naszych materacy, każdego dnia będziecie się budzić wypoczęci, bez bólu kręgosłupa.

Materace 160x200 centymetrów w różnych odsłonach

Materace 160x200 centymetrów oferowane są w kilku różnych wersjach. Pozwala to na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji i ewentualnych problemów zdrowotnych takich, jak bóle pleców czy alergie. Na rynku można spotkać się między innymi z materacami piankowymi. Produkty tego typu bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała, a co więcej - są bardzo higieniczne. Nie ma w ich przypadku mowy o rozwoju pleśni czy grzybów, a to ze względu na brak wolnych przestrzeni. Drugie z dostępnych rozwiązań to materace termoelastyczne. Kupując jeden z nich, zyskujemy gwarancję optymalnego podparcia dla kręgosłupa. Zapewniają one niezwykle wysoki komfort snu. Materace lateksowe to z kolei produkty, które bardzo dobrze dopasowują się do ciała, a co więcej - są higieniczne i mają właściwości antybakteryjne. Warto wspomnieć tutaj również o ich przewiewności. Dużą popularnością cieszą się także materace 160x200 kieszeniowe. Każda z tworzących je sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce, co przekłada się na dobre dopasowanie do ciała. Do produkcji takich posłań wykorzystuje się zarówno lateks, jak i piankę wysoko elastyczną.

Trwałe materace 160x200 centymetrów

Szukając wysokiej jakości materacy dla dwojga, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego Meblezagrosze.pl. Gwarantujemy, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Godnym polecenia produktem jest między innymi materac piankowy o wysokości 10 centymetrów. Jego podstawę stanowi pianka poliuretanowa T25 gwarantująca należyte podparcie dla ciala w trakcie wypoczynku. Do zalet produktu można zaliczyć również wysoką elastyczność i odporność na odkształcenia. Materac znajduje się w pokrowcu Luna, którego gramatura wynosi 180 g/m2. Jego głównym zadaniem jest ochrona wewnętrznych części posłania. Pokrowiec niezwykle skutecznie zabezpiecza przed dostawaniem się do wnętrza materaca zabrudzeń czy bakterii. Jako że tworząca go tkanina jest pikowana, zapewnia on należytą cyrkulację powietrza. Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny, co pozwala na szybkie zdjęcie go i wypranie w przypadku zabrudzenia.

Materace 160x200 centymetrów dla osób wymagających

Nasz sklep internetowy Meblezagrosze.pl oferuje również wysokiej jakości materace stworzone z myślą o specyficznych potrzebach klientów. Przykładem może być model Height Comfort 3000 Plus. Wypełniające go sprężyny kieszeniowe zapewniają należyte podparcie dla kręgosłupa. Do produkcji materaca posłużono się także lateksem, co czyni z niego idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem. Produkt ten sprawdzi się także u alergików. Zastosowana tu pianka visco zmienia swoją elastyczność w zależności od aktualnej temperatury. Skutecznie dopasowuje się do kształtu ciała. Jeżeli nie wiecie, jakiego rodzaju materace 160x200 centymetrów najlepiej sprawdzą się w Waszym przypadku - zachęcamy do kontaktu! Z chęcią pomożemy Wam w wyborze posłania idealnego. W naszym asortymencie można znaleźć również materace w innych rozmiarach, na przykład 140x200 centymetrów czy 180x200 centymetrów. Nie brak tu także posłań stworzonych z myślą o łóżkach jednoosobowych.