Witryna prawa LOCARNO LCRV521R

1049.00
891.65

Do końca promocji zostało:

5 1 13 5

Kolor:
N92 - Dąb Nelson + Szary mat
Credit Agricole Raty

Stan: Produkt nowy, oryginalnie zapakowany

Dostępność: Dostępny w 7 dni roboczych

Producent: Forte

Witryna z serii LOCARNO LCRV521R

 

Cechy kolekcji:

Wyróżnikiem systemu LOCARNO jest listwa strukturalna w kolorze szarym, będąca mocnym akcentem na tle jasnego dekoru Dąb Nelson. Charakterystyczną, miękką linię brył uzyskano poprzez zaokrąglenia w górnej i dolnej części frontów. Wnętrza witryn prezentują się efektownie dzięki przeszkleniom przechodzącym na boki korpusów. Uzupełnieniem są metalowe uchwyty w kolorze chromu.

 

O witrynie:

Witryna z kolekcji mebli LOCARNO w jasnym kolorze Dąb Nelson przełamanym szarą, ryflowaną listwą ozdobną. Delikatny charakter brył, efektowne zaokrąglenia dolnej i górnej krawędzi frontów, a także metalowe, chromowane uchwyty idealnie komponują się z niecodzienną stylistyką tej serii. Cechą charakterystyczną witryn LOCARNO jest efektowne przeszklenie przechodzące na bok korpusu. Witryna wyposażona jest w lewą część przeszkloną z dwoma szklanymi i dwoma zwykłymi półkami oraz prawą część zakrytą z czterema półkami w środku, co znacznie zwiększa funkcjonalność mebla. Stanowić będzie idealne uzupełnienie aranżacji salonu pozostałymi meblami kolekcji LOCARNO.

 

Dodatkowo:

Istnieje możliwość dokupienia do szklanych półek oświetlenia LED IZLED08-02-WW01, które znakomicie podkreśli wyjątkowy charakter mebla.

 

Wymiary witryny:

Szerokość: 95 cm

Wysokość: 162 cm

Głębokość: 41 cm

 

Dostępny kolor:

N92 - Dąb Nelson + Szary mat

N92 - Dąb Nelson + Szary mat

:
:
:

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.

Polityka prywatnosci i Warunki korzystania z uslugi

Pliki