Aktywne filtry:

315,00 zł 289,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,09 zł
  • Promocja!
315,00 zł 289,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,09 zł
  • Promocja!

Kontenerki

Urządzenie funkcjonalnej przestrzeni biurowej zarówno w firmie, jak i w domu wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia. Praktyczne biurko i ergonomiczny fotel to podstawowe meble, które muszą znaleźć się w każdym biurze. Problem z przechowywaniem rzeczy, które trzeba mieć pod ręką, a które nie mieszczą się szafkach i szufladach biurka, rozwiąże praktyczny i wygodny kontenerek pod biurko na dokumenty i akcesoria biurowe. Kontenerki, które oferujemy w naszym sklepie, to bardzo przydatne wyposażenie, które przyda się także w dziecięcym i młodzieżowym pokoju. Wiecznie nieuporządkowane centrum dowodzenia Twojego dziecka wreszcie zyska przyzwoity wygląd, a Twoja pociecha dzięki funkcjonalnym szufladom będzie mogła szybko posprzątać rzeczy z blatu biurka i nadal mieć je w zasięgu ręki.

Kontenerki - praktyczne uzupełnienie przestrzeni biurowych

Pomieszczenia biurowe charakteryzują się różną wielkością. Dobrze, gdy pracownicy mogą pracować w przestronnych wnętrzach, zaaranżowanych z myślą o ich komforcie. Niejednokrotnie jednak mamy do czynienia z niedużymi pomieszczeniami, a wówczas odpowiednie wyposażenie, które nie przytłoczy wystroju i nie zagraci biura, jest kwestią priorytetową. Świetnym pomysłem jest kontener do biurka, w którym można przechowywać dokumenty i przybory biurowe potrzebne w pracy. Oferta naszego sklepu jest bogata w praktyczne egzemplarze głównie wyposażone w szuflady, a niektóre również w zamykaną szafkę. Oferujemy modele wolnostojące i na kółkach. Kontenerki jezdne umożliwiają szybkie przemieszczanie mebla w zależności od preferencji użytkownika. W trosce o bezpieczeństwo ważnych dokumentów, które nie mogą dostać się w niepowołane ręce, wybierz model z szufladą zabezpieczoną zamkiem.

Kontener pod biurko do domowego biura

Praca w domu wymaga samodyscypliny, upartego dążenia do celów, kreatywności, ale także idealnie zaaranżowanej przestrzeni. Pracując zdalnie, potrzebujesz odpowiedniego biurka, wygodnego fotela i mebli, w których będziesz mógł przechowywać potrzebne do pracy rzeczy. Jeśli pokój zaaranżowany na biuro nie należy do przestronnych, możesz zdecydować się na kontenerki, które są bardzo przydatnym elementem wyposażenia. Kupując meble w naszym sklepie, zwróć uwagę, że wiele biurek to produkty pochodzące z konkretnych kolekcji. Dzięki temu do wybranego biurka bez problemu dopasujesz kontener z szufladami, a wtedy uzyskasz spójną aranżację wnętrza, w którym będzie Ci się przyjemnie pracowało. Tego rodzaju mebel powinieneś rozważyć, zwłaszcza gdy Twoje biurko nie zostało wyposażone w szuflady czy półki, a Ty marzysz o nienagannie prezentującym się blacie, wolnym od dokumentów, kartek i drobiazgów.

Kontenery pod biurko do pokoju dziecka

Korzyści wynikające z posiadania kontenerka w swoim pokoju doceni również Twoje dziecko. Jest to niezbędne wyposażenie, które uchroni przed niechcianym bałaganem. Kontener pod biurko pomieści potrzebne zeszyty i przybory, a wyposażony w kółka będzie mobilnym meblem, łatwym do przestawiania. W pokoju dzieci zawsze znajduje się mnóstwo rzeczy, dla których ciężko znaleźć właściwe miejsce. Nowocześnie prezentujący się kontenerek pomieści wszelkie rysunki, notatki, wycinanki czy nawet drobne pamiątki, które nie będą więcej leżały na blacie biurka i będą zawsze w zasięgu ręki dziecka. Komoda pod biurko w pokoju dziecka może posłużyć także jako szafka nocna, na której można postawić lampkę i odłożyć wieczorną lekturę.