Białe meble nie muszą być nudne! - Blog - Meblezagrosze.pl

Białe meble nie muszą być nudne!

 

Dla większości osób białe meble kojarzą się z prostotą, a może nawet brakiem kreatywności, a przecież minimalizm to też sztuka! Nie mówimy tu oczywiście o przypadkowym ustawieniu równie przypadkowych mebli, ale o przemyślanym urządzeniu mieszkania, które wzbudzi podziw u rodziny i znajomych. Każdemu z nas zależy na tym, aby mieszkanie wyglądało ładnie, schludnie, oraz żebyśmy czuli się w nim dobrze. Dla osób, które cenią sobie czysty i prosty wystrój białe meble będą idealnym rozwiązaniem!

 

Białe meble do mieszkania - z czym je łączyć?

 

Kolekcja BIANKO

 

Na dobrą sprawę biały kolor jest równie uniwersalny jak kolor czarny. Możemy go połączyć z każdym innym kolorem, bez obawy powstania bałaganu w kompozycji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby białe meble zostały przyozdobione dodatkami w żywych kolorach, takich jak czerwony, żółty lub turkus. Mogą to być na przykład poduszki, ramka na zdjęcia, czy fotel w tym samym kolorze - uzyskamy wtedy nowoczesny wygląd pomieszczenia i jedną, piękną, spójną całość.

 

Kolekcja SNOW

 

Ważne jest, aby trzymać się jednego koloru i nie mieszać ich ze sobą. Jeśli wybierzemy dodatki w kolorze różowym - trzymajmy się tego koloru przy wyborze kolejnych dodatków. Co prawda można stworzyć również wielokolorową kompozycję, ale należy zrobić to z umiarem - tak aby wszystkie elementy ładnie nam się połączyły.

 

Kolekcja MARIDA

 

Takie mieszanie różnych kolorów świetnie sprawdzi się, jeśli wybierzemy białe meble dla dzieci. W pokoju dziecięcym zawsze motywem przewodnim są zabawki, dlatego warto to podkreślić wybierając proste i klasyczne meble. Dzięki temu mimo wielu kolorów i zabawek - będziemy mieli zawsze wizualne wrażenie porządku.

 

Białe meble do łazienki

 

W nowoczesnej i stylowej łazience kolor biały jest bardzo pożądany. Kolor ten symbolizuje i uwydatnia czystość oraz porządek, dlatego warto wkomponować biel właśnie w takim miejscu jak łazienka. Biały kolor ścian, białe meble oraz czarne lub kolorowe elementy sprawią, że nasza łazienka będzie nie tylko schludna, ale także olśniewająco piękna. Nie należy przesadzić z kolorami i dodatkami podczas tworzenia tego pomieszczenia - łazienka powinna być prosta, a kolor powinien być tylko dodatkiem.

 

Wybierając białe meble do naszego mieszkania mamy stuprocentową pewność, że stanie się ono nowoczesne i stylowe. Nawet jeśli z biegiem czasu będziemy chcieli coś urozmaicić - nic nie stoi na przeszkodzie. Zawsze możemy zmienić dodatki i kolory, oraz łączyć je na wiele sposobów z tymi uniwersalnymi meblami.

 

Komentarze

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.

Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi