Zestaw białych designerskich mebli młodzieżowych ML Meble Blanco | sklep Meble za Grosze

Kolekcja designerskich mebli młodzieżowych ML Meble Blanco

z-blanco-min[1].jpg

Modna, jasna i naturalna kolorystyka mebli sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Nietuzinkowe aranżacje powstają właśnie z takimi meblami. W naszym sklepie internetowym meblezagrosze.pl znajdziesz wiele modeli w jasnych odcieniach, które pomogą Ci stworzyć pomieszczenia Twoich marzeń. Jasne meble to bowiem nie tylko niebanalny charakter, ale  także niebywała elegancja i kunszt. Możesz to wszystko mieć praktycznie za jednym kliknięciem, zamawiając ML Meble Blanco w naszym sklepie. Oprócz tego nasze meble są bardzo solidnie wykonane, bo z najlepszej jakości materiałów.

Jeżeli więc szukasz czegoś, co podkreśli styl Twojego domu czy też mieszkania, a także Twoją własną indywidualność, to ML Meble Blanco są idealną propozycją dla Ciebie. Szeroki wybór elementów zestawu pozwala Ci na dowolność w doborze oraz swobodę w wyborze pomieszczenia, w jakim będą stały. Świetnie nadają się zarówno do pokoju nastolatka, pokoju gościnnego, jak i biura. Są dzięki temu uniwersalne.

Klasyka w nowoczesnym stylu

ML Meble Blanco zostały wykonane w klasycznej formie prostokątów i kwadratów, ale z zachowaniem nowoczesności. Do ich produkcji użyto połączenia sosny śnieżnej oraz bodegi szarej, tworząc meble o wyjątkowym, ponadczasowym wyglądzie. Unikalne drewniane uchwyty w kolorze new grey doskonale współgrają z całością mebli. Kolekcja Blanco jest wyjątkowa ze względu na swoją uniwersalność. Możesz ją wstawić do pokoju dziennego, gościnnego, pokoju nastolatka, a nawet do biura.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj również staranność i jakość wykonania mebli. ML Meble Blanco to najlepszej jakości materiały, bardzo trwałe, odporne na zarysowania, uderzenia (za co odpowiadają ABS-y) oraz na działanie wody oraz wysokich temperatur. Jeśli jakiś element ma szkło, to jest ono bardzo bezpieczne dla użytkowników. Jest to bowiem szkło certyfikowane oraz hartowane. Specjalne wzmocnienie dna szuflad zwiększa ich ładowność. Meble są więc bardzo pojemne, a dzięki temu niezwykle funkcjonalne.