Blog

z-blog-min.png

Kuchnia nowoczesna czy klasyczna — oto jest pytanie! - nowoczesna-kuchnia-oto-jest-pytanie.jpeg

Kuchnia nowoczesna czy klasyczna — oto jest pytanie!

Dodano: 31.01.2023r.

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w całym domu – służy nam do przyrządzania i spożywania posiłków i to w niej skupia się życie rodzinne i towarzyskie. Nie tylko powinna być komfortowa i funkcjonalna, ale i estetyczna tak, aby przebywanie w niej było czystą przyjemnością. Przede wszystkim musimy zastanowić się, czy nasza kuchnia ma być pełna eleganckiej i ciepłej klasyki czy też chcemy urządzić ją w nowoczesnym, oryginalnym i nieco minimalistycznym stylu.

Meble do kuchni — na co zwrócić uwagę? - meble-do-kuchni-co-musisz-wiedziec.jpeg

Meble do kuchni — na co zwrócić uwagę?

Dodano: 31.01.2023r.

Wybór odpowiednich mebli do kuchni to dla wielu z nas niełatwe zadanie. Tego rodzaju sprzęty nie tylko powinny korespondować ze stylem naszego domu czy mieszkania, ale i być odpowiednio wytrzymałe. Jeśli wybierzmy słabej jakości meble, szybko ulegną one zniszczeniu, a my narazimy się na kosztowny remont całej kuchni. Na co zwrócić uwagę, wybierając meble do kuchni?

Styl modern classic — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-modern-classic-co-musisz-wiedziec.jpeg

Styl modern classic — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Wyjątkowo eleganckie niemal pałacowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnymi dodatkami i dekoracjami tworzą aranżacje czyste, pełne harmonii i symetrii. Styl modern classic to idealne rozwiązanie, które z jednej strony ceni tradycyjną estetykę, a z drugiej docenia piękno i możliwości drzemiące w nowoczesnych materiałach i formach. Delikatne odcienie ścian, miękkie obicia mebli i geometryczne nierzadko ekstrawaganckie i awangardowe dekoracje tworzą wnętrza wyjątkowe. Czym charakteryzuje się styl modern classic i jak wprowadzić go do naszych wnętrz?

Styl nowojorski — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-nowojorski-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl nowojorski — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Styl nowojorski to absolutny hit, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz, które podbijają serca milionów Polaków. Oferuje on ponadczasowe i uniwersalne rozwiązania, łącząc ze sobą blichtr i elegancję z przytulnością domowego zacisza. Spotkamy w nim kontrastujące ze sobą miękkie formy i obicia mebli oraz chłodne elementy wykończenia wykonane z metalu i szkła. Ważną rolę w tym stylu wnętrzarskim odgrywa światło, które rozświetla je oraz napawa pozytywną energią ich właścicieli. Czym charakteryzuje się styl nowojorski i o czym musimy pamiętać, wybierając do niego kolory, meble i dodatki?

Styl Boho — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-boho-wszystko-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl Boho — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Styl boho tworzą wnętrza, które tchnął nonszalancją, ale które są niezwykle estetyczne, funkcjonalne i harmonijne. Takie aranżacje pozwalają wyciszyć się i odpocząć nawet w sercu największej aglomeracji, a przy tym oddają niepokorny charakter i artystyczną duszę ich właścicieli. Kolory ziemi, etniczne rękodzieła oraz proste, ale eleganckie meble możemy łączyć w sposób dowolny i spontaniczny, tworząc przytulne i charakterne wnętrza boho.

Styl Hampton — wszystko, co musisz wiedzieć - hampton-style-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl Hampton — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Przestronne wnętrza, jasne stonowane kolory oraz przytulność przeplatana luksusem to cechy coraz bardziej popularnego w Polsce stylu Hampton, który pozwala wprowadzić nadmorski wakacyjny klimat do naszych wnętrz. Styl ten łączy w sobie wysoką estetykę i komfort, pozwalając wyczarować aranżacje zarówno te nacechowane umiarkowaną dozą bogactwa, jak i te ultra luksusowe. Jakie cechy charakterystyczne odnajdziemy w stylu Hampton i jak wprowadzić go do naszych domów?

Styl art déco — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-art-deco-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl art déco — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Styl art déco to kierunek w aranżacji wnętrz, w którym królują geometryczne formy, najwyższej jakości dodatki oraz perfekcyjna dbałość o każdy detal. Jest on synonimem elegancji, luksusu i sukcesu, jednak poza wysoką estetyką graniczącą ze sztuką styl ten stawia także na funkcjonalność tak urządzonych wnętrz. Art déco zestawia elementy klasyczne z nowoczesnymi w sposób harmonijny i symetryczny, przez co nie ma w nim miejsca na przypadkowość i chaos. Jak wprowadzić styl art déco do swoich wnętrz?

Styl vintage — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-vintage-wszystko-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl vintage — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Urządzanie wnętrz stylowych i nietuzinkowych, które wyróżniają się wśród innych jednakowych aranżacji, to nie lada sztuka. Choć obecnie prym wiodą aranżacje skandynawskie, industrialne, nowoczesne i minimalistyczne, to coraz więcej młodych ludzi powraca do tradycji, wybierając unikalny styl vintage, który uwielbia przedmioty z duszą i historią. Tworzą go radosne wnętrza pełne żywych kolorów oraz unikalnych przedmiotów, którym można nadać drugie życie, dzięki czemu styl ten gwarantuje, że taki wystrój wnętrz nigdy nie będzie nudny.

Styl eklektyczny — wszystko, co musisz wiedzieć - styl-eklektyczny-wszystko-co-musisz-wiedziec-2.jpeg

Styl eklektyczny — wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 31.01.2023r.

Styl eklektyczny to jeden z bardziej odważnych sposobów na urządzanie swoich wnętrz, który daje dużo wolności i możliwości ekspresji swojego artystycznego „ja”. Choć z pozoru tworzą go elementy wzajemnie wykluczające się, to odpowiednio dobrane pozwalają stworzyć spójną i harmonijną kompozycję pełną smaku i elegancji. Aby uniknąć miszmaszu i przypadkowości warto stosować pewne względem wyboru mebli, dodatków i kolorów. Przekonajmy się, w jaki sposób wprowadzić styl eklektyczny do naszych mieszkań i domów!

Jaki stół wybrać do małego salonu? - jaki-stol-wybrac-do-malego-salonu-2.jpeg

Jaki stół wybrać do małego salonu?

Dodano: 31.01.2023r.

Stół to niezbędne wyposażenie każdego domu. To przy nim spożywamy wspólne posiłki, pijemy aromatyczną kawę i herbatę, a także podejmujemy gości. Meble te nierzadko pełnią funkcję biurka lub kącika do zabaw dla dzieci. W przestronnych wnętrzach dobór tych mebli ogranicza się najczęściej do wyboru odpowiedniego koloru, stylu i indywidualnego gustu. Problem zaczyna się, gdy posiadamy niewielki salon, w którym każdy metr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Jak zatem wybrać estetyczny stół do małego salonu, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i uczynić ją jak najbardziej funkcjonalną?

1 2 3 4 ... 6 7 8