Blog

z-blog-min.png

Łóżka kontynentalne, czyli luksusowy wypoczynek  - projekt_bez_tytulu_(39).png

Łóżka kontynentalne, czyli luksusowy wypoczynek

Dodano: 23.06.2021r.

Łóżka kontynentalne cieszą się coraz większą popularnością. Styl inspirowany pokojami hotelowymi szturmem wdarł się w domowe wnętrza. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym kierować się przy wyborze oraz czym charakteryzuje się ten typ łóżka, zachęcamy do lektury. 

Niezbędne meble do pokoju młodzieżowego  - projekt_bez_tytulu_(11).png

Niezbędne meble do pokoju młodzieżowego

Dodano: 26.05.2021r.

Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego, aby był w pełni funkcjonalny oraz nowoczesny? Podpowiadamy które elementy są niezbędne, żeby stworzyć komfortową przestrzeń do pracy i nauki dla dziecka.

Jak dobrze urządzić mały klasyczny salon? - projekt_bez_tytulu_(56).png

Jak dobrze urządzić mały klasyczny salon?

Dodano: 08.04.2021r.

Jeśli za najpiękniejsze i najbardziej komfortowe uważa się wnętrza klasyczne, to taki warto mieć salon. Styl ten nie musi optycznie pomniejszać. Sprawdzi się i w małym pokoju dziennym, tylko trzeba pamiętać o kilku kwestiach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stołu?  - projekt_bez_tytulu_(53).png

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stołu?

Dodano: 28.03.2021r.

Wybierając stół do jadalni warto zwrócić uwagę zarówno na aspekty wizualne, ale przede wszystkim praktyczne. Stół to również wybór na lata, dlatego warto wybrać uniwersalny model, który będzie pasował do wielu aranżacji.

Styl prowansalski w nowoczesnym wydaniu  - projekt_bez_tytulu_(45).png

Styl prowansalski w nowoczesnym wydaniu

Dodano: 26.03.2021r.

Przychodzimy do Was z klasyką w nowoczesnym wydaniu, czyli Kolekcją Prowansja od polskiego producenta Gała Meble. Z Kolekcją urządzisz salon, sypialnię, przedpokój oraz kuchnię. Zainspiruj się francuskim stylem i urządź mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami.

Urządzamy mały przedpokój! - projekt_bez_tytulu_(31).png

Urządzamy mały przedpokój!

Dodano: 11.03.2021r.

Jak urządzić mały przepokój. Jeżeli zastanawiasz się jak to zrobić, zachęcamy do lektury. Koniecznie przecztaj, jeśli Twój przedpokój zamiast zapraszać gości do środka domu, odstrasza stertą ubrań, na które brakuje miejsca w szafie. Łatwiej urządzić przestrzeń z funkcjonalnymi meblami.

1 2 3 4 5 6