Colors - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Designerskie meble Forte Colors do pokoju nastolatka

z-colors-min.jpg

 

Oryginalna kolorystyka i nietuzinkowe kształty to idealne połączenie, które z powodzeniem sprawdzi się w pokoju każdego nastolatka - podobnie jak komplet mebli Forte Colors wykonanych z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Każdy z elementów serii poza geometrycznym kształtem przykuwa uwagę oryginalnymi detalami - okrągłymi uchwytami oraz grą kolorów, które doskonale kontrastują z bielą frontów i grafitowym kolorem korpusów. Całość prezentuje się nieco futurystycznie i pobudza do kreatywnego myślenia.

Meble Forte Colors to nie tylko nowoczesny design, ale również ponadczasowa funkcjonalność - każdy z elementów kolekcji został zaprojektowany w taki sposób,  by maksymalnie ułatwić przyszłemu użytkownikowi korzystanie z mebli. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego łączenia poszczególnych elementów serii, dzięki czemu możliwe jest stworzenie indywidualnego zestawu, który będzie odpowiadał potrzebom nastolatka. 

Nieszablonowe rozwiązania stworzone z myślą o pokoju nastolatka

W kolekcji Forte Colors znajdziesz meble, które obowiązkowo powinny znaleźć się w pokoju każdego nastolatka - jednoosobowe łóżko z oryginalną półką i kolorowym zagłówkiem, minimalistyczne biurko wyposażone w szufladę i zamykaną szafeczkę oraz wysoki regał z kombinacją półek, który bez problemu pomieści przybory szkolne, drobne szpargały oraz ulubione książki czy komiksy. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnią: wysuwana szuflada pod łóżko, komoda dostępna w dwóch wariantach oraz szafa ubraniowa wyposażona w drążek na wieszaki oraz dodatkowe półki, które umożliwią utrzymanie porządku i segregację zawartości. 

 

W prezentowanej kolekcji nie mogło zabraknąć również mniejszych elementów wystroju wnętrza - w pokoju nastolatka z pewnością przyda się niewielka szafka nocna z szufladą na drobiazgi i punktowym oświetleniem, wisząca półka na książki i pamiątki z wakacji oraz futurystyczna szafka RTV, która bez problemu pomieści płyty DVD, sprzęt elektroniczny oraz ulubione gazety.