Gasparo - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Gasparo

z-garland-min.png

Szukasz klasycznych mebli do salonu lub jadalni? A może ciągle wahasz się pomiędzy klasyką a nowoczesnością? Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań do mieszkania powstała kolekcja mebli Forte Gasparo, której cechą charakterystyczną jest paleta barwna oparta na dwóch, doskonale się uzupełniających odcieniach - Sosna Szara i Dąb Śnieżny. To eleganckie połączenie nie tylko wniesie nieco nowoczesności do wnętrza, ale również optycznie je rozjaśni - meble w kolorach ziemi doskonale sprawdzą się w salonie, pokoju dziennym oraz jadalni.

Każdy z elementów kolekcji wyróżnia się nie tylko klasycznym designem i modną kolorystyką, ale również najwyższą jakością wykończenia i dbałością o najmniejsze detale. Meble zostały bowiem wykonane z wytrzymałych materiałów, które wykazują niesamowitą odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania. Wszystko to sprawia, że będą świetnie prezentować się nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. 

Stylowe meble do salonu i jadalni w atrakcyjnych cenach

Meble Forte Gasparo zachwycają również z pozoru mało ważnymi detalami i elementami wykończenia - ramkowymi frontami, ozdobnymi wieńcami, pogrubionymi bokami oraz oryginalnymi szprosami w witrynach. W kolekcji znajdziesz m.in.: masywną szafkę RTV z dwoma praktycznymi szufladami, klasyczną ławę z dodatkową półką na gazety i drobiazgi, rozkładany stół, który bez problemu pomieści całą rodzinę oraz wygodne krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem, dostępne w kilku różnych wariantach. 

 

W każdym domu przyda się również dodatkowe miejsce do przechowywania - w tej roli doskonale sprawdzą się: solidnie wykonane szafki z pojemnymi, zamykanymi półkami, eleganckie komody dostępne w dwóch wersjach, efektowne witryny z podświetlanym wnętrzem, w których możesz przechowywać zastawę lub pamiątki z wakacji oraz minimalistyczne, wiszące półki, na których ustawisz ramki ze zdjęciami, lampkę lub inne potrzebne drobiazgi. Każdy z tych elementów doskonale sprawdzi się również w innych pomieszczeniach.