Kolekcja Golden State - meble Forte

Meble z kolekcji GOLDEN STATE to kwintesencja nowoczesności. Ekscentryczne, niebanalne wzornictwo przejawia się w formie prostych brył, które podtrzymywane są przez długie czarne nóżki. Unikalny kolor podkreśla innowatorski design. Meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, będą służyły przez lata, zachwycając gości oraz domowników.

 

golden-state-miniatura-baner.jpg

Na pierwszy plan rzuca nam się unikalna kolorystyka płyty meblowej. Modny odcień Dąb Nordic w połączeniu z szarością daje eleganckie połączenie. Zachwycające czarne nóżki są znakiem rozpoznawczym, które dodają całości – charakteru i pazura.  

Kolekcja, obok której nie przejdziesz obojętnie

Ze względu na swoją funkcjonalność meble z tej kolekcji GOLDEN STATE sprawdzą się zarówno w aranżacji salonu, a także jadalni, gabinetu, czy przedpokoju. Pojemne komody, idealnie sprawdzą się przy przechowywaniu różnych przedmiotów. Styl GOLDEN STATE jest niejednoznaczny. Z jednej strony widoczna jest inspiracja stylem industrialnym, loftowym. Natomiast z drugiej, dzięki kolorystyce, która nadaje lekkości bryłom – mamy nawiązanie do minimalizmu i wnętrz skandynawskich.