Hey - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Funkcjonalne wyposażenie pokoju nastolatka - kolekcja Hey od mebli Forte

z-hey-min.jpg

 

Prostota i minimalizm to trendy, które doskonale pasują do pokoju nastolatka - podobnie jak meble z kolekcji Forte Hey utrzymane w kontrastującej ze sobą stylistyce bieli i ciemnej szarości. Elementy wchodzące w skład serii to najwyższej jakości produkty wyróżniające się nowoczesną kolorystyką i prostotą formy - do największych atutów należy zaliczyć również najwyższą jakość wykonania, staranne wykończenie i dbałość o detale. Każdy z dostępnych produktów został wykonany z wytrzymałych materiałów, które wykazują niesamowitą odporność na uszkodzenia mechaniczne i doskonale prezentują się nawet po wielu latach codziennego użytkowania. 

 

Kolekcja obejmuje meble, których nie może zabraknąć w pokoju żadnego dziecka, w tym: młodzieżowe łóżko z częściowo tapicerowanym wezgłowiem, duże biurko wyposażone w zamykaną szafkę i szufladę, niewielką szafkę nocną oraz wysoki regał, który bez problemu pomieści ulubione książki, gry czy przybory szkolne. Wśród dostępnych produktów znajdziesz również zestawy kolorowych naklejek na meble, dzięki którym pokój nastolatka nabierze bardziej indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. 

Ponadczasowa klasyka w młodzieżowym wydaniu

Twórcy kolekcji Forte Hey nie zapomnieli również o dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju rzeczy - w ofercie nie mogło więc zabraknąć: wiszących półek o prostej konstrukcji, pojemnej szafy narożnej wyposażonej w drążki na wieszaki i dodatkowe półki, nowoczesnej bieliźniarki oraz komody z charakterystycznymi bocznymi ścianami korpusu dostępnej w kilku różnych wariantach i rozmiarach. 

 

Każdy z prezentowanych elementów można ze sobą swobodnie zestawiać, tworząc stylowe i funkcjonalne aranżacje dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań. Dodatkowym elementem ułatwiającym personalizację zestawu jest wybrany zestaw naklejek, którymi możesz przyozdobić szafę, regał lub biurko - w ofercie znajdziesz naklejki stworzone z myślą o małych dzieciach, jak również produkty dedykowane nieco starszym użytkownikom.