Jak tanio urządzić mieszkanie? - Blog - Meblezagrosze.pl

Jak tanio urządzić mieszkanie?

 

Mieszkanie wykończone tanio i efektownie – na pozór wydaje się, że tych dwóch czynników nie da się połączyć. Wydawanie kroci na wystrój wnętrza nie jest nam po drodze, gdy nie mamy zbyt dużego budżetu lub szykujemy lokal pod wynajem. Co zatem zrobić, aby zaoszczędzić na aranżacji? Stosując kilka prostych zasad może nie urządzimy się za dosłowne grosze, ale będziemy w stanie skutecznie zredukować koszt wystroju mieszkania.

 

Po pierwsze, przygotuj plan

 

Planowanie aranżacji mieszkania

 

„Jak tanio urządzić mieszkanie?” – na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi – każdy wypracowuje swoje własne rozwiązania w tym zakresie, oparte o swoje preferencje i doświadczenie. Niemniej, jeżeli liczymy na zaoszczędzenie na wystroju, musimy się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim warto dokładnie przemyśleć jak chcielibyśmy urządzić mieszkanie, a potem wypunktować listę mebli i dodatków, na których nam zależy. Dzięki temu kupimy wyłącznie te przedmioty, które są nam niezbędne i zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

 

Po drugie, szukaj okazji

 

Szukanie okazji

 

Jakaś szafa wpadła Ci w oko? Lubisz dany kolor lub wzór okleiny? Zanim kupisz wymarzony mebel, warto najpierw sprawdzić czy w wybranym sklepie są jakieś promocje. Polowanie na rabaty ma duży sens, ponieważ nawet kilka procent mniej może okazać się sporą kwotą zaoszczędzoną na upatrzonym meblu.

 

Aktualnie w naszym sklepie obowiązuje promocja „Meble Forte taniej o wartość podatku VAT”. Kliknij w baner poniżej i skorzystaj z okazji!

 

Meble Forte taniej o wartość podatku VAT

 

Po trzecie, daj coś od siebie

 

Dekoracje DIY

 

Chcesz urządzić się tanio i przytulnie? A może szykujesz mieszkanie pod wynajem i musisz ciąć koszty? Warto zatem zastanowić się nad własnoręcznym wykonaniem niektórych dodatków. Marzą Ci się lampki typu cotton ball, które wprowadzą ciepłą i romantyczną atmosferę? Żaden problem, możesz je wykonać samodzielnie – wystarczy trochę materiałów, czasu i samozaparcia. Na YouTube znajdziesz mnóstwo filmików nie tylko o tym jak wykonać cotton ball, ale także jak zrobić pompony, poduszki, koce i wiele innych dekoracji. Wnętrzarskie dodatki często możemy wykonać naprawdę tanio i z niewielkim nakładem czasu oraz pracy. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest to, że możemy być dumni ze swojego dzieła i pochwalić się tym rodzinie oraz znajomym.

 

Po czwarte, prostota jest Twoim przyjacielem

 

Kolekcja BRUGIA

 

Najbardziej wdzięcznym stylem do aranżacji mieszkania jest styl minimalistyczny. Mniej przedmiotów dookoła oznacza więcej przestrzeni, a także łatwiejsze i szybsze sprzątanie, co dla wielu jest dużym plusem. Warto działać zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, a jakość kupowanych mebli przedłożyć nad ich ilość - dobre wyposażenie będzie służyło latami.

 

Komentarze

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.

Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi