Libelle - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Libelle

z-libelle-min.jpg

Kontrasty barwne i geometryczne bryły to nowoczesne połączenie, które doskonale sprawdzi się w pokoju każdego nastolatka - podobnie jak designerskie meble z kolekcji Forte Libelle. Elementy serii zostały wyposażone w śnieżnobiałe fronty, szare blaty i korpusy oraz przykuwające uwagę detale, w tym uchwyty w modnym odcieniu fuksji. Nowoczesny design i staranne wykończenie to jednak nie wszystkie zalety oferowanych mebli - każdy z nich wyróżnia się również najwyższą jakością wykonania oraz ponadczasową funkcjonalnością.

Ogromnym atutem prezentowanych mebli jest możliwość swobodnego ich zestawiania i tworzenia indywidualnych aranżacji, dopasowanych do potrzeb i upodobań przyszłego użytkownika. Każdy z elementów kolekcji można dodatkowo spersonalizować za pomocą dostępnych w ofercie naklejek, które naklejone na fronty mebli dodadzą im bardziej niepowtarzalnego charakteru - w asortymencie znaleźć można naklejki przedstawiające bajkowe zwierzątka dedykowane maluchom oraz produkty nawiązujące do zainteresowań nieco starszych użytkowników. 

Modne kontrasty i nowoczesny design

W kolekcji Forte Libelle znajdziesz meble, które obowiązkowo powinny znaleźć się w pokoju każdego nastolatka - jednoosobowe łóżko z minimalistycznym wezgłowiem, niewielką szafkę nocną z dwoma szufladami na drobiazgi, młodzieżowe biurko z zamykaną półką na przybory szkolne oraz wysoki regał na książki dostępny w dwóch wariantach. Na ścianie nie może zabraknąć również szerokiej, wiszącej półki, która wyeksponuje pamiątki z wakacji czy ramki ze zdjęciami.

 

Z pewnością przyszłemu użytkownikowi przyda się dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań i prywatnych przedmiotów. Projektanci kolekcji zadbali o pojemne meble, dzięki którym w pokoju nastolatka zapanuje porządek - wśród nich nie mogło zabraknąć m.in.: narożnej szafy ubraniowej, wyposażonej w drążek na wieszaki, praktycznej szuflady pod łóżko, w której można przechowywać pościel i koce oraz modnej komody z kombinacją szuflad i półek, która ukryje przed wścibskim wzrokiem wszystkie skarby.