Filtr produktów

  • Cena (zł)

  • Producent

  • Kolor nóżek

  • Materac

  • Rozmiar

  • Tkanina

  • Tkanina uzupełniająca

Meble Linneo

Poniżej znajdziecie Państwo meble tapicerowane LINNEO dostępne w naszym sklepie:

Filtr produktów
1 2

Meble tapicerowane od firmy LINNEO to szeroki wybór foteli, kanap, łóżek, narożników i wersalek. Meble LINNEO dostępne są w rozmaitych kolorach i wzorach, będą więc pasować do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim czy rustykalnym. Cena mebli uzależniona jest od grupy tkanin. Duży wybór kolorystyczny materiałów pozwala na stworzenie idealnych mebli. Można też dobrać kilka mebli, aby powstał harmonijny zestaw, czyli gotowe rozwiązanie do salonu czy sypialni.

Marka LINNEO działa na rynku już ponad 20 lat, produkując wysokiej jakości meble. Są one wykonane z solidnych i trwałych materiałów, wyróżniają się dbałością o detale. Każdy fotel czy kanapa zachwycają nietuzinkowym designem i funkcjonalnością. Meble tapicerowane LINNEO wyglądają niezwykle i zachęcają do relaksu. W przypadku, gdy ulegną zabrudzeniu, można je w prosty sposób wyczyścić. Sofy z tradycyjną tapicerką można myć wodą wymieszaną z płynem do mycia naczyń lub proszkiem do prania. Skutecznym sposobem jest użycie odrobiny sody oczyszczonej. Ponadto, na rynku dostępny jest cały szereg preparatów do czyszczenia mebli tapicerowanych. W konserwacji tkanin ważne jest również regularne odkurzanie, które minimalizuje gromadzenie się kurzu.

Aby zapewnić wszystkim domownikom wygodny odpoczynek, warto wybrać meble tapicerowane marki LINNEO. Fotel i praktyczna pufa pod nogi to idealne wyposażenie sypialni. Można się zagłębić w jego miękkim i przyjemnym w dotyku wnętrzu, a nogi wygodnie wyciągnąć na pufie. Wersalka to funkcjonalny odpowiednik łóżka. W dzień można wykorzystać ją jako sofę, a na noc będzie pełniła rolę wygodnego łóżka.

Sofy i kanapy LINNEO umożliwiają stworzenie salonu na miarę indywidualnych potrzeb. Będą nie tylko wygodne, ale również funkcjonalne i estetyczne. Wpiszą się w każdy wystrój wnętrza. Niektóre modele są rozkładane, dzięki czemu można przenocować niespodziewanych gości.