Meblocross - Producenci - Meblezagrosze.pl

Meblocross

meblocross-head.png

Wysokiej jakości wyposażenie mieszkania, domu czy lokalu użytkowego to podstawa. Meblocross jest przodującym producentem na rynku meblarskim. Firma działa od ponad 35 lat i z roku na rok zyskuje kolejnych klientów. Producent świadom, jak ważny jest odpowiedni dobór wyposażenia, oferuje funkcjonalny oraz nowoczesny asortyment. Największą satysfakcję czerpie z uznania ze strony klientów, a sukces zawdzięcza efektywnemu zarządzaniu firmą. Meblocross meble dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Na czym polega międzynarodowy sukces fabryki Meblocross?

Meblocross rozpoczął swoją działalność od produkcji akcesoriów kuchennych, takich jak deski do krojenia mięsa czy stolnice do wałkowania ciasta. Po zmianach wprowadzonych po 1989 roku producent jako pierwszy wprowadził na rynek meblarski w Polsce stoliki pod wyposażenie RTV. Dzięki tej innowacji Meblocross sklepy cieszyły się wzrastającą ilością klientów, co przyczyniło się do poszerzenia oferty oraz ekspansji firmy na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W aktualnej ofercie producenta znajdują się nie tylko ponadczasowe stoliki pod telewizory czy stojaki na płyty CD/DVD, ale także zestawy do przedpokoju, meble łazienkowe, kuchenne oraz modułowe.

 

Wyposażenie Meblocross a sklep internetowy

Poszukujesz funkcjonalnych mebli, które spełnią Twoje oczekiwania? Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroką ofertę wyposażenia wypoczynkowego czołowego producenta Meblocross. Obejmuje ona wiele popularnych wariantów mebli, które doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i dziennym. Kolekcje wspomnianego producenta składają się m.in. z funkcjonalnych biurek, komody, szafy i regałów, które świetnie odnajdą się w pomieszczeniach o różnym charakterze. Ciekawą propozycją są także wiszące półki, szafki oraz witryny. W naszym sklepie znajdziesz produkty Meblocross w rozsądnych cenach. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz salon.