Nowoczesne, designerskie, tanie narożniki tapicerowane | sklep Meble za Grosze

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
  • Producent
  • Automat
  • Materiał
Koszyk jest pusty

Designerskie narożniki tapicerowane

Salon bez wygodnego narożnika to salon niedokończony. W końcu wypoczynek to nadal centralne miejsce living roomu. Nic więc dziwnego, że dobry narożnik to skarb, w który warto zainwestować. Zanim jednak wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić dostępne rodzaje mebli, a także cechy charakterystyczne konkretnych typów narożników. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i designerskie narożniki w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Wiele z nich można zakupić w okazyjnej cenie. Część mebli można także dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań, chociażby dzięki zmianie koloru czy rodzaju obicia tapicerskiego mebla.

 

Narożniki możemy podzielić na kilka typów:

  • ze względu na materiał, z którego są wykonane. Mogą to być narożniki skórzane, obite materiałem, np. sztruksem lub z tapicerką złożoną z kilku rodzajów różnych materiałów.
  • ze względu na ich funkcjonalność. Wyróżniamy narożniki rozkładane, które z powodzeniem mogą nawet zastąpić wygodne łóżko oraz te nierozkładane, które świetnie sprawdzą się jako wygodne siedzisko dla całej rodziny. Część narożników posiada także skrzynię, która ułatwi przechowywanie pościeli.
  • ze względu na usytuowanie szezlonga. Mogą być to narożniki prawo lub lewostronne albo, coraz częściej spotykane, narożniki dwustronne. W trzecim wariancie to sam użytkownik, na etapie montażu decyduje, po której stronie znajdzie się siedzisko. Usytuowanie takie można także w każdej chwili łatwo zmienić, w zależności od potrzeb czy kształtu wnętrza.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne narożniki w okazyjnych cenach. Zarówno designerskie narożniki tapicerowane jak i tańsze modele będą w pełni funkcjonalne i dobrze wykonane. Narożniki, które oferujemy wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz najlepsze gatunkowo materiały. W naszej szerokiej ofercie spotkać można zarówno nowoczesne, designerskie narożniki jak i te bardziej klasyczne, które świetnie uzupełnią ciepłe wnętrze salonu.