Sapporo - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Sapporo

kolekcja-sapporo-baner.jpg

Kolekcja mebli i akcesoriów Forte Sapporo to nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie garderoby, sypialni lub przedpokoju. Za nowoczesność asortymentu odpowiada współczesny design, a za funkcjonalność odpowiedzialne są znakomite rozwiązania techniczne. Europejska marka meblowa Forte dołożyła wszelkich starań, aby prezentowana kolekcja spełniła oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferując szafy ubraniowe Sapporo na miarę współcześnie urządzonych przestrzeni mieszkalnych i potrzeb każdej rodziny.

Forte Sapporo to kolekcja obejmująca przede wszystkim szafy przesuwne z lustrem umożliwiające zaoszczędzenie i optymalne zorganizowanie przestrzeni. Dostępne są w trzech szerokościach, co ułatwia dopasowanie modelu do wielkości pomieszczenia. Jednak największą ich zaletą jest jasna kolorystyka – połączenie bieli z połyskiem to nie lada gratka dla koneserów designu. Szafy zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi zachwycają oryginalnym stylem, a także estetyką i solidnością wykonania.

Szafy przesuwne – meble Forte Sapporo z możliwością indywidualnej konfiguracji

Szafa z przesuwnymi drzwiami to absolutny must have nowoczesnych wnętrz. Wolnostojące modele marki Forte pozwalają zaaranżować każdą przestrzeń mieszkalną niezależnie od dostępnej w tym celu powierzchni. Ich szczególną zaletą jest możliwość indywidualnej konfiguracji dzięki dostępnym w naszym sklepie półkom, które pozwalają na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie wnętrza szafy, zwłaszcza że dostępne są w różnych wielkościach. Pasują nie tylko do asortymentu Forte Sapporo, ale również do szaf przesuwnych należących do innych kolekcji.

Ze względu na to, że meble Forte Sapporo znakomicie dostosowują się do specyfiki każdego współcześnie urządzonego pomieszczenia, są modelami idealnymi. Prezentując ich zalety, warto wspomnieć, że producent oferuje do szaf nie tylko półki umożliwiające ich personalizację, ale także komody wewnętrzne wyposażone w szuflady. Wśród prezentowanych akcesoriów na uwagę zasługują również listwy okalające wzbogacone o oświetlenie tworzące praktyczną i estetyczną ramę wokół szafy. Niezmiernie ważnym produktem w oferowanej kolekcji są także hamulce do mebli gwarantujące ich ciche domykanie.