Styl industrialny w Twoim domu - Inspiracje - Sklep internetowy - Meblezagrosze.pl

Styl industrialny w Twoim domu

coffee-tables-baner[1].jpg
Styl industrialny czerpie inspirację z magazynów i fabryk. To miejski, nowoczesny, modny styl urządzania mieszkań i domów. Powstał w Nowym Jorku, w latach 50. XX wieku. Od tamtej pory zdobył popularność nie tylko w Stanach, lecz także w krajach europejskich.

Elementy stylu industrialnego: drewno, szczotkowany metal i skóra

Wzornictwo industrialne wiąże się z wykorzystaniem metalu i drewna. To właśnie te materiały łączą się, aby nadać niezwykły charakter wnętrzom. Zwróć uwagę, jak masywne, drewniane fronty z Kolekcji SEVILL idealnie pasują do przestrzeni z surową, czerwoną cegłą. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz w przestrzeni przemysłowej, jest to, że nie ma zbyt wielu odważnych kolorów. Styl bazuje na kombinacjach neutralnych, ziemistych odcieni, aby stworzyć czysty wygląd. Tworząc wnętrze pamiętaj, aby unikać kontrastów: zamiast zestawiać kolorów brązowy i biały, proponujemy różne odcienie brązów i opalenizny. 

Metalowe elementy

Elementy imitujące żelazo, nikiel, miedź lub metal są nieodłącznym komponentem industrialnych wnętrz. Spójrzcie na zastosowanie takiego rozwiązania w naszej Kolekcji HUD. Surowe podnóżki stanowią element ozdobny, który nadaje niepowtarzalny klimat! Wyeksponowane meble nie potrzebują dekoracji i zbędnych dodatków. Świetnie sprawdzą się za to duże lampy oraz dywany. 
 
2bad5ac281b082612d483e23160a7478e148dd1b_lookbook-hud1[1].jpg
 
Materiały wykorzystywane do tworzenia mebli industrialnych wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu świetnie prezentują się nawet po wielu latach użytkowania. Styl industrialny pozwala na mieszanie i dopasowywanie aktualnych współczesnych stylów ze starszymi. Niezależnie od tego, czy planujesz wskrzeszenie starej przestrzeni, czy chcesz dodać industrialnego stylu swojemu wnętrzu, nasze meble pozwolą Ci stworzyć praktyczny i modny design. Kolekcja SEWILL to kolejna propozycja dostępna na naszej stronie oraz sklepie stacjonarnym.  
 sewill-1500x900-1598279653[1].jpg
 
Decydując się na styl industrialny postawmy na neutralne kolory i jeden wyróżniający się, np. niebieski. Możemy wykorzystać, jeśli mamy surową ścianę, stworzy niepowtarzalne wnętrze. Pamiętaj, że styl industrialny to nie tylko surowy klimat, Dobrze dobrane meble oraz dodatki ożywią arranżację. Industrialne wnętrza wciąż zyskują popularność i nic nie zapowiada, że zmieni się to w najbliższym czasie. 
Facebook Meblezagrosze.pl Instagram Meblezagrosze.pl