Tiziano - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Tiziano

z-tiziano-min.png

Forte Tiziano to kolekcja mebli, która zachwyca przemyślanym połączeniem dwóch dekorów zestawionych na zasadzie kontrastu. Meble są absolutnym hitem, jak również ukłonem w stronę oryginalnie urządzonego salonu, sypialni bądź jadalni. Kolekcja obejmuje szafy ubraniowe, szafki, witryny, komody, stoły, ławy i półki. Producent Forte dołożył wszelkich starań, aby meble prezentowały się nowocześnie i elegancko oraz stanowiły funkcjonalne elementy wyposażenie przestrzeni mieszkalnej.

Jak wyglądają meble Forte Tiziano? Korpusy szaf, szafek, witryn i komód mają dębowy dekor z uwydatnionym rysunkiem drewna, a ich beżowe fronty wyróżniają się wykończeniem na wysoki połysk. Dokładając do tego wyczuwalną pod palcami teksturę uchwytów i dekoracyjne frezy, otrzymujemy meble idealne wizualnie, w których żaden element nie jest dziełem przypadku. Równie efektownie, jak szafy, witryny i komody wyglądają ławy i stoły Forte Tiziano. Występują w kolorze dębu antycznego i mają widoczne usłojenie, dzięki któremu ocieplają optycznie wnętrze.

Meble Forte Tiziano – idealny wybór dla miłośników nowoczesnych aranżacji

Zastanawiając się nad nową aranżacją salonu lub wymianą mebli, warto wziąć pod uwagę kolekcję Forte Tiziano. Meble zostały dostosowane do bieżących trendów rynkowych i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szafy, szafki i komody są pojemne, a ich wnętrza to ergonomia i funkcjonalność na wysokim poziomie. Tak samo praktycznym meblem jest witryna Tiziano. Wyposażona w cztery zwykłe i dwie szklane półki, porządkuje drobne przedmioty codziennego użytku, a także eksponuje ozdoby.

Kolekcję Forte Tiziano dopełniają szafki RTV wyposażone w szuflady i otwarte komory oraz rozkładane stoły, przy których usiądzie nawet bardzo liczna rodzina. Wszystkie oferowane meble dostarczane są w postaci zdemontowanej. Przeznaczone są do samodzielnego montażu, który nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Zadbała o to doświadczona europejska marka meblowa Forte. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną kolekcją.