Trass - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Trass

z-trass-min.jpg

Urządzenie nowoczesnego salonu, który będzie elegancki i funkcjonalny, z pomocą mebli Forte Trass to żaden problem. Kolekcję charakteryzuje dobrze prezentujące się połączenie dwóch dekorów – dębu szlachetnego z dębem czarnym, co sprawia, że meble mogą zagościć zarówno we współczesnej, jak i klasycznej stylizacji. Dostojny charakter witryn, imponujący design szafy i komód oferowanych w dwóch wielkościach to nie lada gratka dla koneserów piękna i praktyczności.

Meble Forte Trass można określić mianem elegancji w najlepszej odsłonie. Choć łączą w sobie dwa rodzaje wybarwienia, wyróżnia je wizualna spójność. Wprowadzone do wnętrz mieszkalnych, nadają im prestiżowy charakter, zwłaszcza że zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe, a ich solidność i wytrzymałość widoczna jest gołym okiem. Dają dużą swobodę w wyborze kolorystyki ścian i dodatków. Meble Forte Trass kryją w sobie niezwykły klimat i szlachetność.

Przemyślane stylizacje salonu i jadalni z kolekcją Forte Trass

Drewniany dekor w ciemnym wybarwieniu, z widocznym rysunkiem słojów wnosi do stylizacji szykowny charakter. Kolekcja Forte Trass ze względu na formę i kolorystykę egzemplarzy, które obejmuje, znakomicie nadaje się do tego celu. Jest przeznaczona do salonu i jadalni, ponieważ należą do niej nie tylko szafa, komoda, szafka RTV, ale także stolik okolicznościowy i witryny. Wyjątkowość mebli podkreśla oświetlenie LED – możliwe do dokupienia w sklepie meblezagrosze.pl.


Z kolekcją mebli Forte Trass aranżacje salonu i jadalni to przemyślane wybory. Ich pojemne i ergonomiczne wnętrza pozwalają pomieścić nie tylko ubrania i bieliznę, ale też wiele drobnych przedmiotów codziennego użytku. Ekspozycja dekoracji i ozdób dla Forte Trass to żaden problem, zwłaszcza że są to meble o ciemnym, szlachetnie prezentującym się wybarwieniu, a jak wiadomo, na takim tle pięknie wygląda nawet najdrobniejsza dekoracja. Dużym plusem mebli wchodzących w skład serii jest możliwość postawienia ich zarówno na jasnej, jak i ciemnej podłodze.