Wieszaki stojące na ubrania do przedpokoju w niskiej cenie | sklep Meble za Grosze

Wieszaki stojące na ubrania

z-wieszaki-min.jpg

Funkcjonalność w wydaniu codziennym odgrywa decydująca rolę. Nikt nie lubi marnować czasu na czynności zbędne lub nie wnoszące nic do życia. Czasem pozornie nic nie znaczące zachowania i codzienne nawyki zabierają nam sporo cennych minut, które finalnie zbierają się w pokaźne godziny lub nawet dni. Praktyczne meble w naszych domach oszczędzają nie tylko czas, ale też przestrzeń, którą można wykorzystać na wiele innych sposobów. Takim przykładem są wieszaki na ubrania do przedpokoju.

Wieszaki stojące znajdują się na wyciągnięcie ręki. Klasyczny model zbudowany z pionowego trzonu oraz przedłużeń w postaci wystających z boku drążków nie wymaga dodatkowych pieniędzy na zakup wieszaków, ponieważ garderobę wieszamy bezpośrednio na wystające elementy. Ponadto ubrania dostępne są bezpośrednio dla użytkownika, bez potrzeby odsuwania drzwi - jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych szaf. Część naszych propozycji posiada praktyczny pojemnik na parasole. Oprócz okryć wierzchnich na wieszaku można umieścić okrycia głowy oraz szale.

Posiadamy również wieszaki na kółkach, które stanowią mobilną garderobę. To tani wieszak na ubrania stanowiący alternatywę dla szafy. Cena z pewnością stanowi dla niej konkurencję. Wieszak zbudowany jest z poprzecznego drążka zawieszonego na pionowych stelażach . Niektóre z modeli posiadają półkę na buty lub kosz do przechowywania o sporej pojemności.