Yoop - Meble Forte - Meblezagrosze.pl

Yoop

kolekcja-yoop-banner.jpg

Kolekcje Forte to idealny przepis na stworzenie wnętrza na miarę swoich potrzeb. Obejmują one meble perfekcyjnie wykonane, zaprojektowane z myślą o wysokich walorach wizualnych i funkcjonalności, które można uznać za idealne. Cechy te doskonale odzwierciedla seria Forte Yoop – uniwersalna, ponieważ w jej składzie znalazły się modele warte wprowadzenia do salonu, pokoju młodzieżowego bądź jadalni. Tym, co wyróżnia kolekcję, są charakterystycznie ścięte korpusy i ciekawe zestawienie dwóch dekorów – dębu sonoma i szarego antracytu.

Udana kompozycja kolorystyczna to jednak niejedyna zaleta serii Forte Yoop. Za duży atut można uznać mnogość elementów wchodzących w jej skład, która ułatwia wybór mebli zarówno do przestronnych, jak i małych wnętrz. System obejmuje aż cztery szafy ubraniowe, w tym bieliźniarkę i model narożny, dwie witryny, regał, trzy rodzaje komód, biurko, ławę stół rozkładany, szafkę RTV, półkę ścienną, łóżko i szafkę nocną. Opcjonalnie można dokupić do mebli 3-punktowe oświetlenie LED.

Meble Forte Yoop - proste, nowoczesne modele o estetycznym designie

Urządzenie salonu, pokoju młodzieżowego, jadalni czy przedpokoju z systemem mebli Yoop nie sprawia żadnego problemu, ponieważ w kolekcji znajdują się meble w wielu wielkościach i różnorodne ze względu na zastosowanie. Miłośnikom ładu i porządku we wnętrzach polecamy pojemną trzydrzwiową szafę ubraniową wyposażoną w cztery półki, drążek na wieszaki i dodatkową półkę nad drążkiem. Alternatywą dużej szafy jest w kolekcji Forte Yoop dwudrzwiowy model lub szafa narożna bądź wysoka bieliźniarka z dwiema zamykanymi komorami wyposażona aż w cztery półki ułatwiające segregację przechowywanych rzeczy.

Meble Forte Yoop to połączenie wysokiej funkcjonalności, uniwersalności ze względu na wiele mebli do wyboru i estetycznego wyglądu. Przedstawiając zalety Yoop, warto wspomnieć także o solidnej konstrukcji, obrzeżach ABS i muszelkowych uchwytach, które w elegancki sposób dopełniają fronty mebli. Całość utrzymana w nowoczesnym stylu sprawdzi się w niejednej współczesnej aranżacji pomieszczeń mieszkalnych.