Filtry

Filtry

  • 241,00 zł - 439,00 zł

  • 40 cm - 53 cm

  • 57 cm - 92 cm

  • 44 cm - 48 cm

Aktywne filtry:

Hokery z oparciem

Krzesła barowe do niedawna kojarzyły się jedynie z pubami czy knajpami, w których można usiąść i napić się piwa czy drinka. Od momentu gdy minibarki i wyspy kuchenne stały się niezwykle modne i zaczęły pojawiać się w wielu domach, zdecydowanie lepszą sławą cieszą się także hokery. To wygodne, wysokie krzesła, na których siedzi się podczas jedzenia posiłków, picia kawy czy innych domowych czynności. Bardzo popularnym modelem jest obecnie hoker z oparciem, który gwarantuje wygodę i komfort podczas siedzenia.

 

Hoker z oparciem, nawet dla dzieci

Jeżeli poszukujesz wygodnego oraz bezpiecznego hokera z oparciem, na którym będą siedzieli nie tylko dorośli, ale również dzieci, warto sprawdzić naszą ofertę, w której wśród bogatej oferty znajdzie się model, który idealnie spełni wszystkie pokładane w tego typu meblu wymagania. Hoker jest bezpiecznym krzesłem, które posiada podnóżek dla oparcia i utrzymania równowagi, a także komfortowe oparcie, dzięki któremu każdemu, nawet dziecku, będzie się wygodnie siedziało. Nie muszą się Państwo martwić o to, że hoker będzie nieodpowiedni dla malucha czy małego dziecka, wybierając taki model, który idealnie dopasuje się do wystroju mieszkania. Poza tym, hoker z oparciem jest niezwykle wygodnym meblem. Wręcz zachęca do przesiadywania na nim podczas długich rozmów czy w trakcie przygotowywania posiłków. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania modelu, który ucieszy całą rodzinę.

 

Atrakcyjne ceny dla każdego

Martwienie się o domowy budżet również nie powinno zaprzątać Państwa myśli. Oferta nowoczesnych i designerskich hokerów z oparciem, dostępnych przez naszą stronę internetową, jest na każdą kieszeń! Oferujemy wysokiej jakości produkty w naprawdę niskich cenach, dlatego nic nie stanie na drodze zamiany kuchni czy salonu w nowoczesny i oryginalny loft. Oferta hokerów z oparciem jest bogata i z pewnością uda się Państwu dopasować wybrany model do wnętrza, w którym ma się znaleźć, tworząc ciekawą i stylową całość. Doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznym wnętrzu, jak i tym bardziej nowoczesnym czy skandynawskim. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty już dziś!