Filtry

Filtry

  • 379,00 zł - 1 089,00 zł

  • 110 cm - 120 cm

Aktywne filtry:

Stoły + krzesła

Stoły z krzesłami to popularne zestawienie, które pozwala nam na kupno dopasowanego do siebie stylistycznie kompletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się czy stoły i krzesła do siebie pasują, wprost przeciwnie – ten problem został już zawczasu rozwiązany, a my możemy cieszyć się pięknym zestawem meblowym. Pośród gotowych kompletów znajdziemy zarówno opcje dwuosobowe, jak i takie, które mogą pomieścić więcej ludzi. Różnią się one także między sobą stylem, wykonaniem oraz wykorzystanymi w produkcji materiałami. Wszystko to przekłada się na ich unikalność i uniwersalność.

Stoły i krzesła do kuchni

W każdym domu i mieszkaniu jest kilka pomieszczeń, których nie wyobrażamy sobie bez stołu i krzeseł. Jednym z nich jest oczywiście kuchnia. Stoły z krzesłami do kuchni muszą spełniać kilka warunków, tak aby ich użytkowanie było dla nas przyjemne. Przede wszystkim powinny być wygodne, ponieważ decydując się na taki zestaw do kuchni zakładamy, że będziemy przy nim spożywać posiłki z całą rodziną. Jest to więc czas relaksu i spotkania z bliskimi po całym dniu poza domem (w pracy lub szkole), więc krzesła powinny nadawać się do długiego siedzenia na nich. Komplet taki powinien być też praktyczny i funkcjonalny, co oznacza odporność na zabrudzenia, upływ czasu, a także łatwość w utrzymaniu. Warto więc sprawdzić wcześniej dane techniczne poszczególnych modeli oraz materiały z jakich zostały one wykonane. W kuchni sprawdzą się na pewno opcje drewniane, bądź metalowe, które są proste w czyszczeniu.

Stoły i krzesła w jadalni

Stoły z krzesłami do jadalni to rozwiązanie do większych domostw, w których istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pomieszczenia pod jadalnię. Takie rozwiązanie z pewnością będzie bardzo wygodne, ponieważ przeznaczamy osobny pokój tylko pod spożywanie posiłków lub organizowanie spotkań z rodziną i przyjaciółmi (np. podczas wszelkiego rodzaju świąt lub jubileuszy). Stoły jadalniane powinny więc być wystarczająco duże, aby mogły pomieścić większą liczbę osób. Świetnym rozwiązaniem są w tym przypadku stoły rozkładane, w których dzięki mechanizmowi rozsuwania możemy dołożyć według potrzeby dwa, a czasami nawet cztery dodatkowe miejsca. Nie jest to opcja jedyna, ponieważ w tej kategorii znajdziemy stoły różnego rodzaju – prostokątne, owalne, okrągłe, drewniane, metalowe, o regulowanych długościach. Tak szeroki wybór daje gwarancję, że każdy znajdzie model idealny dla siebie.

Stoły i krzesła do salonu

Niektóre mieszkania i domy nie mogą sobie pozwolić na wydzielenie osobnej powierzchni pod jadalnię i w takim wypadku jej rolę pełni salon. Jest to rozwiązanie praktyczne i wygodne, a stoły i krzesła do jadalni znajdziemy w naprawdę niskich cenach. W przypadku naszego sklepu internetowego MebleZaGrosze niskie ceny nie oznaczają niskiej jakości. Wprost przeciwnie – możemy poszczycić się najlepszym stosunkiem ceny do precyzji wykonania na polskim rynku, czego świetnym dowodem są setki zadowolonych klientów. Przykładamy ogromną wagę również do stylistyki każdego modelu, dzięki czemu stoły jadalniane dostępne są w wielkiej różnorodności modeli. Mamy pewność, że znajdziecie Państwo u nas zestawy idealnie dostosowane do Swoich potrzeb oraz wystroju mieszkania.