Filtry

Filtry

  • 2 692,00 zł - 2 836,00 zł

Aktywne filtry:

Zestawy do sypialni

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Jak pokazują statystyki, sen to czynność, na którą przeznaczamy około ⅓ naszego życia. Poza wypoczynkiem, sypialnia może służyć nam również do innych celów. Wiele osób chętnie w niej czyta, ogląda filmy czy delektuje się śniadaniem. Aby pomieszczenie to prezentowało się w pełni spójnie, warto wyposażyć je w gotowe zestawy mebli. Bogaty wybór gustownych kompletów można znaleźć w naszym sklepie internetowym Meblezagrosze.pl. Oferujemy zestawy zarówno klasyczne, jak i utrzymane w klimacie nowoczesnym. Tym, co je łączy, to najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Idealne łóżko do sypialni - czyli jakie?

Jednym z mebli, którego nie może zabraknąć w żadnej sypialni jest łóżko. Jako że korzystać będziemy z niego każdego dnia, na jego wybór warto przeznaczyć nieco więcej czasu. Idealne łóżko powinno być wygodne, wykonane z wysokiej jakości odpornych na uszkodzenia materiałów oraz wkomponowywać się w styl, w jakim zaaranżowane zostało dane wnętrze. Niezwykle ważną kwestią jest rozmiar łóżka. W sypialni singla z powodzeniem sprawdzi się model o szerokości 90 centymetrów. Idealne łóżko dla 2 osób to natomiast takie, które jest szerokie na minimum 160 centymetrów. Poza wymiarami, dostępne na rynku posłania mogą się różnić od siebie również materiałem wykonania, stylistyką czy obecnością dodatkowych elementów zwiększających funkcjonalność. Zalicza się do nich między innymi miękki, nierzadko pikowany zagłówek czy szufladę na pościel, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca w szafie.

Jakie inne meble powinny znaleźć się w każdej sypialni?

Poza łóżkiem, w sypialni powinna się znaleźć również pojemna szafa, w której będzie można przechowywać ubrania oraz bieliznę. Warto, aby mebel ten wyposażony był zarówno w funkcjonalne półki, jak i szuflady czy drążek, na którym będzie można zawiesić wieszaki z koszulami lub sukienkami. Nie mniej istotną funkcję w sypialni pełni komoda, w której najczęściej umieszcza się bieliznę. Urządzając sypialnię, warto zadbać także o to, by po obu stronach łóżka znalazły się szafki nocne, na których będzie można postawić budzik, szklankę z wodą czy krem do rąk. Meble tego typu nierzadko mają funkcjonalne szuflady.

Zestawy do sypialni dla wymagających

W naszym sklepie internetowym Meblezagrosze.pl dostępne są zestawy do sypialni takich marek, jak Forte, Laski, Jurek Meble czy Maridex. Poszczególne komplety różnią się od siebie zarówno ceną, jak i materiałem wykonania, stylistyką czy elementami wchodzącymi w ich skład. Tego typu zestawy to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dzięki nim zyskujemy bowiem pewność, że całość aranżacji prezentować będzie się w pełni spójnie, a poszczególne elementy będą się idealnie ze sobą komponowały. Pozwala to również ograniczyć czas niezbędny na dobór poszczególnych, utrzymanych w jednej stylistyce mebli. Jeżeli nie wiecie, który z oferowanych przez nas kompletów najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku - zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że w naszym bogatym asortymencie każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie.