Filtry

Filtry

  • 252,00 zł - 474,00 zł

  • 43 cm - 47 cm

  • 84 cm - 96 cm

  • 44 cm - 52 cm

Aktywne filtry:

Hokery obrotowe

Stół i odpowiednie krzesła to z pewnością najważniejsze elementy kuchni, salonu czy dużej jadalni. Muszą nie tylko stylowo wyglądać, ale przede wszystkim spełniać swoje zadania i być po prostu wygodne i funkcjonalne. Dlatego coraz więcej osób przy aranżacji domu decyduje się na wyspę kuchenną, barek, do których kupuje hokery. Ten rodzaj krzesła jest niezwykle stylowym elementem, który w dodatku idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania.

 

Hokery obrotowe idealne do niewielkich przestrzeni

Na rynku jest cała masa krzeseł, które przypominają właśnie hokery, jednak niezwykle trudno wybrać te, które sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Posiadając niewielką przestrzeń, zapewne marzy się Państwu wyspa kuchenna. Warto w takim razie zamienić klasyczny stół w jadalni, który zabiera sporo przestrzeni właśnie na mini barek z hokerami. W tym wypadku strzałem w dziesiątkę będą hokery obrotowe z naszej oferty. Takie modele nie potrzebują wiele przestrzeni, są bardzo wygodne, dlatego spożywanie posiłków czy długie biesiady będą mogły bez przeszkód odbywać się kuchni! Modele te idealnie wpisują się w skandynawski styl, który obecnie króluje we wszystkich magazynach wnętrzarskich, a co za tym idzie w domach i mieszkaniach. Dlatego jeżeli szukają Państwo hokerów obrotowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.

 

Nowoczesne wnętrze dzięki obrotowych hokerom

Odświeżając wnętrze czy nadając mu nowy, wyraźny styl, zakup obrotowego hokera będzie doskonałym pomysłem. Taki stołek utrzymany w żywym, wyrazistym kolorze z pewnością zaakcentuje indywidualizm i nowoczesność, a także doda całemu wnętrzu stylowego wymiaru. Posiadając klasyczną białą kuchnię, warto zamówić mocne, wyraziste, a nawet jaskrawe hokery. Hokery obrotowe są także niezwykle wygodne. Posiadają wygodny i stabilny podnóżek u podstawy, dzięki czemu siedzi się na nich doskonale! Istotna jest także cena hokerów, które dostępne są w sklepie MebleZaGrosze, bowiem jest zaskakująco niska! Małe zmiany, takie jak wymiana krzeseł w kuchni, nie zrujnują domowego budżetu. Zapraszamy zatem do wyboru hokera z naszej oferty!