Marka

Marka

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 1 824,00 zł

Szerokość mebla [ cm ]

Szerokość mebla [ cm ]

  • 40 cm - 140 cm

Wysokość mebla [ cm ]

Wysokość mebla [ cm ]

  • 81 cm - 104 cm

Głębokość mebla [ cm ]

Głębokość mebla [ cm ]

  • 40 cm - 193 cm

Aktywne filtry

Krzesła

Jesteś wielbicielem modnych aranżacji? Często zmieniasz coś w swoim domu i tym razem wybór padł na metamorfozę salonu? Poza wygodnymi kanapami i funkcjonalnymi komodami pragniemy także zwrócić Twoją uwagę na nowoczesne krzesła do jadalni lub salonu. W końcu każdy z nas od czasu do czasu przyjmuje gości, wyprawia jakieś przyjęcia rodzinne czy chociażby je niedzielny obiad w gronie najbliższych. Czym zatem należy się kierować wybierając stół i krzesła do salonu? Brać pod uwagę tylko praktyczne rozwiązania? A może zdecydować się na coś designerskiego?

 

Tak naprawdę wszystko zależy od naszego gustu i stylu danego pomieszczenia. Jeśli na przykład stół ma być centralnym meblem, to krzesła do jadalni powinny być oryginalne , wygodne i zwracające na siebie uwagę już od pierwszego spojrzenia. Zobacz, jakie produkty znajdują się w naszym sklepie, sprawdź czym różnią się poszczególne fasony krzeseł i wybieraj spośród setek różnych wzorów. Jeśli natomiast interesują Cię krzesła do salonu i jeżeli na przykład masz już w jakiś sposób zaaranżowane to pomieszczenie, to dobierając krzesła weź pod uwagę kolory ścian i podłóg oraz styl mebli, które posiadasz. Co prawda w nowoczesnym designie można łączyć ze sobą wiele faktur, wzorów i kolorów, ale dobrze, gdy wnętrza mają jakiś wspólny motyw.

 

Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego wykonane jest krzesło. Do wyboru masz krzesła na metalowych lub drewnianych nogach, ze skórzanym, zamszowym lub innym obiciem. Poznaj kilka interesujących inspiracji i dokonaj właściwego wyboru.