Aktywne filtry:

Ławy rozkładane

Ławy rozkładane to ciekawe połączenie standardowych ław kawowych z większymi stolikami. Pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni w niewielkich mieszkaniach i są przy tym niezwykle praktyczne. Ponadto, wykorzystanie różnych materiałów do produkcji poszczególnych modeli pozwala na znalezienie odpowiedniej dla siebie opcji. Przekłada się to na późniejsze zadowolenie z użytkowania przedmiotu.

 

Ława regulowana rozkładana

Ławy rozkładane do salonu lub sypialni to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. W obecnych czasach coraz popularniejsze stają się produkty dwa lub trzy w jednym, ponieważ pojedynczy zakup daje nam w takim wypadku znacznie więcej możliwości. Nie inaczej jest z nowoczesnymi meblami typu ława rozkładana rozsuwana – mechanizm rozsuwania pozwala na stworzenie większego stolika z klasycznej ławy, dzięki czemu z powodzeniem możemy postawić na taki mebel i zrezygnować tym samym z dużych i często nieporęcznych stołów jadalnianych.

 

Ławy rozkładane drewniane

Ława rozkładana nowoczesna wykonana jest zazwyczaj z drewna lub z połączenia tego materiału z metalem. Standardowo rozsuwane blaty są wykonane z najwyższą starannością, tak aby ich użytkowanie nie sprawiało problemów domownikom. Dzięki przywiązaniu ogromnej wagi do szczegółów, a przede wszystkim do jakości produktu, w Państwa ręce trafiają sprawdzone i zadowalające modele. Staną się one nie tylko praktycznym meblem w każdym mieszkaniu, ale wiele z proponowanych w naszej ofercie opcji sprawi, że poszczególne ławy rozkładane są ozdobnym dodatkiem do konkretnych pomieszczeń.

 

Ława rozkładana rozsuwana

Rozsuwane ławy nie tracą na atrakcyjności po zmienieniu ich rozmiaru. Wprost przeciwnie - całość została tak pomyślana, aby dobrze prezentować się w każdym przypadku. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie potencjału każdego modelu, bo jak powszechnie wiadomo kupno takiego wyposażenia to inwestycja przynajmniej na kilka lat. Powinniśmy więc otrzymać produkt wysokiej jakości, który oprze się działaniu czasu. Ławy rozkładane - tak nowoczesne, jak i drewniane - są łatwe w utrzymaniu, ponieważ pełnią często funkcję stolika jadalnianego, dlatego muszą być łatwe w czyszczeniu. W naszym sklepie internetowym MebleZaGrosze, z pewnością znajdą Państwo model który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nasza oferta to najlepsze połączenie wysokiej jakości produktów z niskimi cenami na rynku.