Aktywne filtry:

1 649,00 zł 1 516,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 516,92 zł
  • Promocja!
1 599,00 zł 1 470,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 470,92 zł
  • Promocja!
1 089,00 zł 1 001,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 001,77 zł
  • Promocja!
1 049,00 zł 964,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 964,98 zł
  • Promocja!

Zestawy do kuchni

Poszukując idealnego rozwiązania w kwestii mebli kuchennych, warto zwrócić uwagę na zestawy. Wybierając je, można bowiem zyskać pewność, że wszystkie elementy kuchni będą do siebie doskonale dopasowane. Ponadto komplet mebli kuchennych pozwala na schowanie w nich wszystkich niezbędnych akcesoriów i naczyń. Zakup zestawu mebli kuchennych to zatem pierwszy krok ku porządkowi w kuchni.

Kompletne zaopatrzenie kuchni z zestawami Set marki Bos

Set to zestawy mebli Bos, które pozwalają na kompleksowe zaopatrzenie kuchni singla, pary, ale również większej rodziny. W każdym zestawie, bez względu na kolorystykę znajdują się: dwudrzwiowa szafka o szerokości 80 cm, jednodrzwiowa szafka wisząca o szerokości 40 cm, dwudrzwiowa szafka z witryną o szerokości 80 cm oraz trzy szafki dolne: dwudrzwiowa szafka 80 cm, zlewozmywakowa szafka 80 cm oraz 40 cm dolna szafka z szufladami. W cenę każdego zestawu wliczone są uchwyty, blaty i cokoły. Takie meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Dołączona jest do nich instrukcja, która pozwala na łatwe zmontowanie wszystkich elementów zestawu.

Szeroki wybór zestawów kuchennych z najwyższej jakości materiałów

Set to zestawy obejmujące meble kuchenne marki Bos, które można dopasować do niemal każdej kuchni (w tradycyjnym i w nowoczesnym stylu), ze względu na dostępne różne kombinacje kolorów. W ofercie znajdują się zestawy dwukolorowe - biały z połyskiem+szary z połyskiem, biały z połyskiem+dąb Sonoma i szary z połyskiem+dąb Sonoma oraz jednokolorowe - biały z połyskiem, dąb Sonoma i szary z połyskiem. Wysoką wytrzymałość na uszkodzenia powstały w toku ich użytkowania zapewnia najwyższej klasy materiał - płyta meblowa laminowana. Każdy z mebli w zestawie został wyposażony także w wysokogatunkowe srebrne uchwyty plastikowe. Takie meble zachowują dzięki temu doskonały wygląd przez wiele miesięcy.