Aktywne filtry:

1 178,00 zł 1 054,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 060,20 zł
  • Dostępne od ręki
  • Promocja!
1 248,00 zł 1 116,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 148,04 zł
  • Promocja!
1 159,00 zł 1 043,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 159,00 zł
  • Promocja!

Stoły

Wyposażając swoje mieszkanie musimy zaopatrzyć się także w różnego rodzaju stoły. Różnego rodzaju, ponieważ mogą to być zarówno stoły kuchenne, jak i stoły do jadalni, bądź salonu. Tak naprawdę w każdym pomieszczeniu znajdziemy miejsce na większy lub mniejszy stolik. Jego typ i zastosowanie zależy tylko od nas, naszej pomysłowości i zapotrzebowania. W małych mieszkaniach postawimy raczej na nieduże modele lub wręcz jeden stół, z kolei w dużych domach można pozwolić sobie na zakup kilku różnych opcji.

Stoły do salonu

Salon w wielu domach pełni często również rolę jadalni. Właśnie w niej znajduje się zazwyczaj największy stół w całym mieszkaniu. Przy nim jemy wspólne posiłki z rodziną, spędzamy wolny czas oraz gościmy znajomych i przyjaciół. Dlatego też stoły jadalniane są jednym z najważniejszych wyborów w czasie urządzania mieszkania. Do nich przywiązujemy największą wagę. Taki mebel powinien być stabilny, wygodny i praktyczny. Oczywiście, wszystkie te cechy nie wykluczają dobrej prezencji wybranego stołu, wprost przeciwnie – takie stoły do salonu, dzięki którym pomieszczenie służy jak jadalnia, mogą wyróżniać się naprawdę nietuzinkowym wyglądem. Połączenie różnego rodzaju tworzyw (drewno, metal), niebanalne kształty czy modyfikowane rozmiary w stołach rozkładanych to tylko niektóre z ich możliwości.

Stoły do kuchni

Część mieszkań, szczególnie tych mniejszych, nie ma wydzielonego osobnego pomieszczenia na jadalnię. W takich wypadkach szukamy przede wszystkim uniwersalnego stołu do kuchni. Wybór jest wręcz nieograniczony i można wybierać pomiędzy setkami różnych modeli. Odpowiedni wygląd, który jest dopasowany do stylistyki mieszkania lub pomieszczenia to jedno, ale ważny jest również aspekt praktyczny. I tak na przykład stoły do kuchni powinny być przede wszystkim łatwe w utrzymaniu. Przyrządzanie posiłków, gotowanie oraz późniejsze jedzenie sprawiają, że stół nietrudno zabrudzić. Dlatego blat stołu powinien bezproblemowo się czyścić, dzięki czemu siedzenie przy nim stanowić będzie przyjemność samą w sobie.

Stoły jadalnia

W najbardziej komfortowej sytuacji są osoby, które posiadają duże domy i mieszkania. Wtedy każde pomieszczenie może zostać zaopatrzone w mniejszy lub większy stolik. Posiadając oddzielną jadalnię można wybrać do niej typowy, rodzinny stół, przy którym będą organizowane uroczyste obiady z okazji urodzin, jubileuszy czy świąt. Wtedy w kuchni wystarczy niewielki stolik, który będzie pełnił także rolę małej półki – ich nigdy nie za wiele w tym pomieszczeniu. Salon zyska wtedy przestrzeń na zgrabny model, może stolik kawowy, którego najważniejszym zadaniem będzie podkreślenie roli tego pokoju, czyli miejsca, w którym spędzamy wolny czas i się relaksujemy. Stoły do salonu dają naprawdę wiele możliwości, a w sklepie MebleZaGrosze z pewnością wybierzesz odpowiadający Ci model.

Czym kierować się przy wyborze stołu?

Wybierając stół do jadalni, kuchni lub salonu należy kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnością, a w następnej kolejności wyglądem. Typ stołu, jego kształt i formę można zawsze odpowiednio dostosować do własnych potrzeb, jednak stoły powinny być przede wszystkim praktyczne. U nas znajdą Państwo stoły łączące w sobie wszystkie te cechy. To meble wysokiej jakości, w przystępnych cenach. Z nimi zyskują Państwo gwarancję satysfakcji na długie lata. Zakup stołu to w końcu inwestycja na wiele sezonów.