Filtry

Filtry

  • 239,00 zł - 409,00 zł

  • 90 cm - 120 cm

Aktywne filtry:

Ławy owalne

Coraz częściej odchodzi się od standardowych ław kwadratowych, a na ich miejscu pojawiają się ławy owalne. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne (brak wystających kątów, o które można się uderzyć), ale także dobrze prezentuje się w rzeczywistości. Małe ławy owalne mogą się jednak bardzo między sobą różnić, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy produkt prezentowany w naszym sklepie jest niepowtarzalny.

 

Ława owalna drewniana

Ławy owalne z drewna to najbardziej klasyczna propozycja. Drewno jest łatwe w utrzymaniu. Poza tym, to materiał stosunkowo niedrogi, co ma znaczenie nie tylko w czasie produkcji, ale również podczas późniejszej sprzedaży wybranych modeli. Ilość gatunków możliwych do wykorzystania przy tworzeniu ław drewnianych jest ogromna, co pozytywnie wpływa na liczbę proponowanych w katalogu opcji. Drewno jest także odporne na zniszczenia, chociaż tutaj sporo zależy od wybranego gatunku. Dlatego warto wcześniej zapoznać się ze specyfikacją i danymi technicznymi wypatrzonego przez nas modelu ławy.

 

Ława owalna ze szkłem

Ławy owalne do salonu to nie tylko praktyczny i funkcjonalny stolik, ale także element wyposażenia wnętrza i jako taki powinien pełnić funkcję ozdobną. Ława owalna ze szkłem nadaje się do takiej roli idealnie, ponieważ zastosowanie szkła w produkcji nadaje całości nietuzinkowego charakteru. Połączenie szklanych elementów oraz drewna lub metalu sprawia, że ławy owalne pokojowe wyglądają nowocześnie. Wbrew pozorom, wykorzystane w ławie szkło jest trwałe, więc użytkowanie mebla będzie bezpieczne. Do tego szkło jest łatwe w czyszczeniu, więc nie musimy martwić się ewentualnymi zabrudzeniami.

 

Jak wybrać ławę owalną do salonu?

Wszystko zależy tak naprawdę od wielkości pomieszczenia, naszych osobistych preferencji, stylu dominującego w mieszkaniu oraz naszych możliwości finansowych. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym MebleZaGrosze znajdą Państwo ławy owalne na każdą kieszeń. Przykładamy ogromną wagę do jakości przedstawianych przez nas produktów, jednak staramy się, aby ich ceny były przystępne. Wysoka jakość nie musi iść w parze z wysoką ceną, czego najlepszym przykładem jest nasz katalog mebli. Wiemy, że zakup stołów i ław to inwestycja długoletnia, więc chcemy, aby każdy produkt dał swoim właścicielom maksimum satysfakcji.