Filtry

Filtry

  • 228,00 zł - 1 159,00 zł

  • 80 cm - 160 cm

  • 8 cm - 12 cm

Aktywne filtry:

Materace

Jak wybrać idealny materac do sypialni?

Czym kierować się wybierając materac, który znajdować będzie się w sypialni? Pod uwagę należy tutaj wziąć kilka kluczowych parametrów. Idealny produkt tego typu powinien idealnie dopasowywać się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając wysoki komfort wypoczynku. Nie może być on ani zbyt miękki ani za twardy. Pierwszy z nich sprawiać będzie, że w czasie snu mięśnie będą się nieustannie napinały, szukając idealnej pozycji. Konsekwencją tego mogą być problemy z bólem pleców. Jeżeli chodzi natomiast o za twardy materac, nie zapewni on optymalnego krążenia krwi, powodując konieczność nieustannej zmiany ułożenia ciała w czasie wypoczynku. Śpiąc na nim, rano będziemy budzić się niewyspani. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż twardość materaca to parametr uniwersalny, który uzależniony jest od masy ciała użytkownika. Najczęściej do czynienia mamy z materacami o twardości na poziomie H2, które przeznaczone są dla osób o masie ciała poniżej 80 kilogramów oraz H3, które najlepiej sprawdzą się u osób ważących więcej niż 80 kilogramów. Nie mniej istotne jest to, ile osób będzie korzystało z materaca. W przypadku par dobrym rozwiązaniem będzie model posiadający 2 stopnie twardości. Alternatywna propozycja to 2 materace ułożone jeden obok drugiego. Jeżeli chodzi o długość posłania, powinna być ona o około 20 centymetrów dłuższa od naszego wzrostu. Co do szerokości, jest ona kwestią indywidualną. Materace mogą mieć szerokość zarówno 80, jak i 180 centymetrów.

Materace z naszego asortymentu

Mnogość modeli materacy dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego Meblezagrosze.pl sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie całym szeregiem parametrów. Jednym z nich są wymiary. W naszym sklepie zaopatrzyć mogą się Państwo między innymi w materace o wielkości 80x200 centymetrów oraz 90x200 centymetrów. Doskonale sprawdzą się one w roli łóżek jednoosobowych - czy to dla nastolatków czy dla singli. Kolejna propozycja to materace dwuosobowe o wielkości 120x200 centymetrów, 140x200 centymetrów, 160x200 centymetrów oraz 180x200 centymetrów. Dzięki dużemu wyborowi modeli, w produkt ten zaopatrzyć mogą się tutaj zarówno posiadacze niewielkich sypialni, jak i osoby dysponujące przestronnym wnętrzem. Kolejny parametr, pod kątem którego różnią się oferowane przez nas materace to budowa. Na Meblezagrosze.pl zaopatrzyć można się w modele bonnelowe, kieszeniowe, piankowe oraz lateksowe. Jeżeli nie wiecie, który z nich najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku - chętnie pomożemy w dopasowaniu produktu w 100% dostosowanego do Waszych indywidualnych potrzeb.

Najciekawsze materace od Meblezagrosze.pl

Który materac z naszego sklepu wybrać? Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych modeli, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów naszego sklepu Meblezagrosze.pl. Ciekawą propozycją jest na przykład materac bonell HEIGHT COMFORT 1000 120x200. Produkt ten składa się z elastycznej, odpornej na odkształcenia pianki poliuretanowej, filcu, który ma za zadanie wzmocnić konstrukcję materaca, sprężyn bonellowych oraz pikowanego pokrowca z zamkiem, który posiada certyfikat Eko-Tex Standard 100 stanowiący potwierdzenie najwyższej jakości wyrobów włókienniczych. Jeżeli szukacie materaca, który zagwarantuje Wam pełen komfort wypoczynku, postawcie na materac HEIGHT COMFORT 1200 PLUS 160x200. Produkt ten zapewnia idealne podparcie ciała podczas snu sprawiając, że po spędzonej na nim nocy każdego dnia będziecie budzili się w pełni wypoczęci. Materac ten tworzą sprężyny znajdujące się w osobnych kieszonkach, które sprawiają, że pracuje on niezwykle cicho. Do zalet tego modelu zaliczyć można również dużą twardość w połączeniu z wysoką elastycznością. Godny polecenia jest również materac piankowy 10 cm 140x200, którego bazę stanowi pianka poliuretanowa T25 gwarantująca stabilne podparcie ciała podczas snu. Model ten jest w pełni odporny na odkształcenia oraz elastyczny, co przekłada się na wysoki komfort wypoczynku. Materac posiada praktyczny pokrowiec pełniący funkcję ochronną. Zabezpiecza on przed przedostaniem się zabrudzeń, bakterii czy drobnoustrojów do jego wnętrza. Materac jest pikowany, co gwarantuje należytą cyrkulację powietrza, zabezpieczając ciało przed przegrzewaniem się w czasie snu.