Filtry

Filtry

  • 91,00 zł - 129,00 zł

Aktywne filtry:

Taborety

Taborety to zgrabne, nieduże krzesła, które z powodzeniem możemy postawić na niewielkiej przestrzeni. Idealnie sprawdzą się szczególnie w kawalerkach, w których ważny jest każdy metr kwadratowy. Dużym atutem taboretów jest ich uniwersalność, ponieważ są produktem pasującym do każdego pokoju, do każdego stylu i każdego wnętrza.

Taboret kuchenny

Taboret kuchenny to proste, ale bardzo wygodne krzesło, które z pewnością znajdzie zastosowanie w niejednej kuchni. Możemy na nim przysiąść podczas przygotowywania posiłków albo ustawić dwa krzesełka przy niedużym stoliku. Taboret jest zazwyczaj drewniany, dzięki czemu łatwo go dopasować do wnętrz o różnym wystroju. Wbrew pozorom są to także krzesła wyjątkowo wygodne, na których nawet dłuższe siedzenie okazuje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowo, taboret może być tapicerowany, co tylko podwyższa wygodę siedzenia na nim oraz ma duże znaczenie estetyczne i dekoracyjne.

Taboret stołek

Taboret kuchenny drewniany lub metalowy to idealne uzupełnienie każdej kuchni. Oczywiście, taborety nowoczesne można też z powodzeniem stawiać w innych pomieszczeniach. Salon, przedpokój, sypialnia, pokój dziecięcy, a nawet balkon to miejsca, w których często można trafić na te niepozorne stołki. Ich zastosowanie jest szerokie, a wpływa na to szereg czynników. Przede wszystkim taboret to stołek stosunkowo niedrogi, który jednak charakteryzuje się wysoką jakością, przekładającą się na dużą wytrzymałość produktu. Po drugie, taboret metalowy, ale także drewniany, odporny jest na intensywne używanie, więc przez długie lata możemy cieszyć się meblem, który wygląda jak świeżo rozpakowany. Po trzecie, taborety są wygodne i mogą z nich z łatwością korzystać także dzieci oraz osoby w podeszłym wieku.

Taboret nowoczesny

Taborety mogą różnić się między sobą wyglądem. Nowoczesny taboret jest zazwyczaj wykonany z metalu, co pozwala na uzyskanie nieszablonowych form. Z kolei bardziej tradycyjne propozycje to taborety drewniane z tapicerowanym siedziskiem. Każda z opcji ma swoich oddanych fanów. Nic dziwnego - obie propozycje wyglądają interesująco. Cechą szczególną taboretów jest ich niska cena, dzięki czemu jest to mebel na dosłownie każdą kieszeń. Warto mieć kilka takich krzeseł w zapasie na nieprzewidziane sytuacje, na przykład w razie wizyty większej ilości gości.