Aktywne filtry:

Stoliki barowe

Stoliki barowe to, jak sama nazwa wskazuje, idealne uzupełnienie każdego baru, knajpki lub restauracji. Jest to także świetny mebel do wstawienia w domach i mieszkaniach, szczególnie dla amatorów mocniejszych trunków, w tym ich kolekcjonerów. Stolik barowy na kółkach pozwala ładnie wyeksponować butelki i jako taki staje się nie tylko meblem praktycznym, ale także elementem dekoracyjnym naszych wnętrz.

Stoliki barowe na kółkach

Stoliki barowe na kółkach to ciekawa propozycja, która sprawdza się w domach prywatnych i hotelach. Idealne dopełnienie każdej domówki, ponieważ w łatwy, przyjemny i bardzo efektowny sposób pozwala transportować alkohol i szkło. Stabilna podstawa, interesujący design oraz stosunkowo niewielka cena, przy tak wysokiej jakości, to cechy wyróżniające tę propozycję. Stoliki barowe na kółkach posiadają zazwyczaj dwie półki, dzięki czemu za jednym razem można przetransportować większą ilość trunków. Dodatkowo, takie stoliki mogą pełnić rolę całkowicie dekoracyjną i służyć jako barek na przechowywanie kolekcji naszych alkoholi.

Stolik barowy z półkami

Stolik barowy z półkami sprawdzi się również idealnie w hotelach, w których istnieje możliwość zamówienia alkoholu do pokoju. Przetransportowanie zamówionego trunku na stoliku barowym z kółkami wygląda znacznie bardziej profesjonalnie, niż przenoszenie go ręcznie. Dzięki podwójnym półkom można przewozić większą ilość zamówień, co przełoży się na oszczędność czasu. Stolik barowy z półkami można też wykorzystać w domu prywatnym do przechowywania alkoholu. Pomimo iż jest to stolik barowy, z pewnością sprawdzi się także w innej roli i zamiast przewozić nim alkohol możemy transportować ciepłe dania, desery lub słodkie napoje dla naszych gości.

Standardowy stolik barowy

Myśląc o stolikach barowych mamy przed oczami przede wszystkim wysokie i zgrabne stoliki dla dwóch, ewentualnie czterech osób. W naszej ofercie znajdą Państwo tego typu modele, które idealnie sprawdzą się w każdego rodzaju restauracjach, knajpach i oczywiście barach. Będą także świetnym uzupełnieniem niewielkiej kuchni albo balkonu czy tarasu. Przy niedużym stoliku barowym spokojnie mogą usiąść dwie osoby i wygodnie wypić kawę lub herbatę oraz zjeść ciasto. Wybierając stoliki barowe, możemy postawić na tradycyjne wersje, które wyglądem przypominają podwyższony taboret, albo też opcję nowocześniejszą o okrągłych blatach.