Marka

Marka

Cena

Cena

  • 155,00 zł - 1 824,00 zł

Szerokość mebla [ cm ]

Szerokość mebla [ cm ]

  • 40 cm - 140 cm

Wysokość mebla [ cm ]

Wysokość mebla [ cm ]

  • 72 cm - 90 cm

Głębokość mebla [ cm ]

Głębokość mebla [ cm ]

  • 40 cm - 52 cm

Aktywne filtry

Krzesła drewniane

W każdym domu czy mieszkaniu podstawowym asortymentem są krzesła. Wbrew pozorom, nie jest to łatwy wybór podczas urządzania swojej jadalni czy kuchni. Trzeba bowiem zwrócić uwagę nie tylko na wygląd i dopasowanie ich do reszty mebli, ale także na praktyczność i wygodę. Na stronie MebleZaGrosze.pl znajduje się wiele ofert, w tym krzesła drewniane, które niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Nie bez przyczyny! Są wyjątkowo uniwersalne i świetnie się sprawdzają.

Najlepsze, tradycyjne krzesła drewniane

Jeśli ktoś w swoim domu nigdy nie miał krzeseł drewnianych, mogą mu się one kojarzyć wyłącznie z twardymi i niewygodnymi siedziskami szkolnymi, na których trzeba było wytrzymać wiele godzin. Jednak w dzisiejszych czasach propozycji jest ogrom, a co ciekawe - wcale nie są mniej komfortowe od tych tapicerowanych! Są niezwykle modne i pasują do różnych stylów aranżacyjnych. Doskonale prezentują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu prowansalskim, skandynawskim lub industrialnym, ale równie dobrze odnajdą się w nowoczesnej aranżacji. Ich najważniejszą cechą jest funkcjonalność i zdecydowanie większa wytrzymałość na urazy mechaniczne od innych typów mebli. Z całą pewnością będą służyły przez długi czas, wciąż idealnie wyglądając. Krzesła drewniane cechuje minimalizm i klasyka, dlatego nie będą rzucały się w oczy czy dominowały nad innymi elementami wyposażenia, a jedynie delikatnie je uzupełnią. To najlepszy i najbezpieczniejszy (jeśli chodzi o wizualne dopasowanie) typ, na jaki można się zdecydować.

Różny styl, różne zastosowania

W naszym sklepie wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie modele w sam raz dla siebie. Jeśli w kuchni znajduje się wyspa albo wysoki blat, to warto zdecydować się na drewniane krzesła gięte, które są wyższe od tych tradycyjnych. W nowoczesnych wnętrzach dobrze jest ustawić krzesła pomalowane na biało lub czarno (jednak w tym przypadku pomieszczenie musi być odpowiednio jasne, aby dodatkowo go nie zaciemnić). Jeśli kuchnia jest przestronna, dobrym pomysłem będzie kupno modeli z podłokietnikami, które zapewnią wygodne oparcie dla rąk. Jeśli jednak miejsca nie ma zbyt dużo, to aby oszczędzić przestrzeń, można z podłokietników zrezygnować. Do stołu w jadalni najlepiej nadadzą się szerokie krzesła drewniane z charakterystycznym “X” na oparciu. Nie tylko będą się świetnie prezentować, ale także zapewnią wygodę i odpowiednio dużo miejsca wszystkim domownikom i gościom.