Aktywne filtry:

Hokery

Hokery to nowoczesne krzesła do kuchni albo jadalni. Coraz chętniej sięgają po nie architekci wnętrz, a także zwykli użytkownicy. Nic dziwnego. Kiedyś był to mebel zarezerwowany wyłącznie dla barów, knajp i restauracji, a teraz za jego pomocą możemy stworzyć nowoczesne pomieszczenie. To świetna propozycja dla osób, które przywiązują wagę do szczegółów.

Hokery krzesła

Hokery to krzesła barowe, które na dobre zagościły w naszych domach. Te niepozorne stołki stają się coraz popularniejsze z wielu powodów. Przede wszystkim są ciekawym i niebanalnym rozwiązaniem, a urządzając swój wymarzony dom, szczególna wagę przywiązujemy przecież do jego wyposażenia. Chcemy przecież, aby wnętrza naszego mieszkania były unikalne i jak najbardziej oddawały nasz charakter, a dzięki ogromnemu wyborowi hokerów do kuchni, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat w sercu naszego domu. Wbrew pozorom, wysokie hokery to krzesła bardzo wygodne, na których możemy spędzić nawet kilka godzin. Są one połączeniem taboretu, standardowego krzesła oraz fotela. Po trzecie, stołki barowe są meblem stosunkowo tanim, więc za niewielkie pieniądze możemy stworzyć niepowtarzalną, piękną kuchnię.

Hokery kuchenne

Nie bez powodu wspominamy o hokerach do kuchni, ponieważ to przede wszystkim tam ustawia się te meble. Coraz częstszym rozwiązaniem w kuchni są tzw. wyspy lub lady, a to właśnie przy nich tradycyjnie barowe hokery prezentują się najlepiej. Z łatwością dopasujemy hokery do różnego rodzaju stołów i stolików, ponieważ wybór krzeseł jest tak ogromny, że znajdziemy coś pasującego do każdego stylu. Hokery to także krzesła, które sprawdzą się w przy organizacji różnego rodzaju imprez. Z powodzeniem można je dostawić do głównego stołu, przy którym krzesła z kompletu są już zajęte. Jest to proste, ale bardzo wygodne rozwiązanie i z pewnością nie zakłóci w żaden sposób organizowanego przyjęcia.

Hokery czy klasyczne krzesła?

Hokery to krzesła, które szturmem podbijają nasze kuchnie i chociażby z tego powodu warto się na nie zdecydować. Wszystko zależy od stylu, jaki dominuje w naszym mieszkaniu, a przede wszystkim w kuchni, jednak hokery łatwo dopasować do różnego rodzaju wnętrz. Można zdecydować się na kompromis i na przykład postawić na klasyczne krzesła tapicerowane w jadalni, a w kuchni wybrać właśnie hokery.