Filtry

Filtry

  • 199,00 zł - 1 439,00 zł

  • 50 cm - 120 cm

Aktywne filtry:

Ławy szklane

Ławy do salonu to specyficzne meble, które pełnią różnoraką funkcję. Przede wszystkim jest to niewielki stolik, przy którym można wypić kawę lub herbatę i zjeść ciastko. Z drugiej strony ławy pokojowe, jak żadne inne meble, pełnią rolę ozdobną – stąd też tak duże zróżnicowanie modeli. Znajdziemy wśród bogatej propozycji naszego sklepu ławy kawowe o tradycyjnych kształtach prostokąta, ale też małe i zgrabne ławy okrągłe bądź owalne.

 

Ławy stoliki

Ławy to w zasadzie stoliki, jednak bardzo specyficzne. Charakteryzują się zazwyczaj niewielkim rozmiarem i zgrabnym kształtem, ponieważ są meblem pokojowym lub salonowym i jako taki nie powinny zajmować zbyt dużo przestrzeni. Z drugiej strony pozwalają na łatwe zaoszczędzenie miejsca dzięki dodatkowym półkom pod głównym blatem. Na ławach kawowych można też ustawić drobne ozdoby albo przedmioty codziennego użytku, czyli wszystko to, czego na bieżąco używamy – piloty od telewizora, telefony komórkowe, nieduże kwiaty, bieżnik lub serwetki. Wbrew pozorom, nawet najmniejsze ławy do salonu są bardzo ustawne i idealnie dopasują się nawet do niedużej przestrzeni, co jest ich ogromną zaletą i z pewnością wpłynęło na stale rosnącą popularność stolików kawowych.

 

Ławy pokojowe

Ława to niewielki mebel, jednak może w całości zmienić postrzeganie danego pomieszczenia. Odpowiednio dobrany model może podkreślić styl pokoju albo nadać mu specyficznego charakteru. I tak na przykład, poprzez wybór standardowej ławy prostokątnej z litego drewna, możemy podkreślić znaczenie tradycji, z kolei stoliki z dwoma połączonymi blatami nadadzą całości wyszukanego wyglądu. Mimo niewielkich rozmiarów ławy pokojowe można modyfikować na wiele sposobów. Różnorodne kształty, formy, wykorzystane materiały (odmienne gatunki drewna, marmur, szkło, metal, plastik) dają gwarancję, że każdy klient znajdzie opcję idealną dla siebie. Niewątpliwym atutem naszych propozycji jest atrakcyjna cena, dzięki czemu zyskują Państwo produkt wysokiej jakości za naprawdę niewielkie pieniądze.

 

Co zamiast ławy?

Pytanie to jest trochę przewrotne, ponieważ ławę trudno zastąpić innymi meblami, ale inne meble ławą zastąpimy bez problemu. Na przykład ława pokojowa może się świetnie sprawdzić jako stół jadalniany, szczególnie w przypadku małych mieszkań i kawalerek. Trudno wyobrazić sobie odwrotną zamianę, co świadczy na rzecz stolików kawowych. Nieduże, kwadratowe ławy mogą także pełnić rolę nocnej półki, na przykład w przypadku połączenia salonu i sypialni. Częstym przypadkiem jest posiadanie rozkładanej sofy, na której siedzimy w ciągu dnia i śpimy w nocy. Tym sposobem ława będzie pełnić dwie funkcje – w dzień jako stolik pokojowy, w nocy półka nocna, na której układamy budzik, telefon lub szklankę z wodą.

 

Meble za grosze

Nasza firma przykłada ogromne znaczenie do satysfakcji klienta. W związku z tym każdy produkt cechuje się wysoką jakością przy stosunkowo niskich cenach. Dużym atutem jest także bogaty katalog produktowy, częste promocje oraz dobry kontakt z klientem. Firma MebleZaGrosze systematycznie poszerza swój asortyment. Śledząc obowiązujące trendy prezentujemy Państwu bogatą kolekcję mebli, w tym ław kawowych, które są jednym z najpopularniejszych produktów w Polsce. Rynek meblowy jest dynamiczny, jednakże zapisując się do naszego newslettera będą Państwo na bieżąco z obowiązującą w tym świecie modą oraz okazyjnymi produktami, wydarzeniami i promocjami.