Aktywne filtry:

2 049,00 zł 1 944,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 659,28 zł
  • Promocja!
2 029,00 zł 1 925,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 921,46 zł
  • Promocja!
1 499,00 zł 1 422,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 213,89 zł
  • Promocja!
1 239,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 115,10 zł
  • Wyprzedaż!
748,00 zł 598,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 673,20 zł
  • Wyprzedaż!
714,00 zł 656,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 656,88 zł
  • Promocja!
699,00 zł 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,10 zł
  • Wyprzedaż!
695,00 zł 639,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 639,40 zł
  • Promocja!

Komody z oświetleniem

Polecamy szeroki asortyment komód z nowoczesnym oświetleniem LED w atrakcyjnych cenach. Komody to meble, które ze względu na swoje praktyczne walory cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W naszym sklepie znajdziesz komody podświetlane w różnej stylizacji, kolorystyce i wymiarach. Wśród nich są proste konstrukcje o tradycyjnych kształtach oraz ekskluzywne modele do eleganckich pomieszczeń. U nas z łatwością odnajdziesz mebel, który będzie świetnie pasował do Twojego wnętrza.

Mebel do każdego wnętrza

Komody od wielu lat zdobią wnętrza niemal każdego, polskiego domu i mieszkania. Zadecydowały o tym praktyczne walory tych mebli. To skrzyniowe, solidne konstrukcje, które służą głównie do wygodnego przechowywania odzieży, choć dziś mają także wiele innych zastosowań. Swoją funkcjonalność zawdzięczają pojemnym szufladom, które umożliwiają łatwy i szybki dostęp do przechowywanych w nich przedmiotów. To dobra alternatywa dla zajmujących dużo miejsca szaf oraz mebli do zabudowy.

Stosunkowo niewielkie rozmiary komody sprawiają, że taki mebel doskonale pasuje do większości pomieszczeń. Komody obecne są zarówno w dużych domach, jak i niewielkich mieszkaniach. Świetnie sprawdzają się w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych, a także przedpokojach. Obecne są także w biurach i innych firmowych pomieszczeniach, w których wykorzystywane są np. do przechowywania dokumentacji. Dobrze prezentują się zarówno w skromnie urządzonych pokojach i wnętrzach w stylu tradycyjnym, jak i przestrzeniach o wyrafinowanym designie.

W nowoczesnej stylizacji

Choć tradycyjny sposób użytkowania komód, czyli przechowywanie ubrań, nie stracił na znaczeniu, to dziś tego typu meble wykorzystywane są do wielu innych zadań. Ich właściciele trzymają w nich między innymi książki, sprzęt elektroniczny, dokumenty, oraz pościele i ręczniki. Komoda w pokoju dziecka świetnie nada się do przechowywania zabawek. Taki mebel ustawiony w salonie przyda się do wyeksponowania elementów zastawy stołowej, a komoda w przedpokoju może służyć do przechowywania obuwia oraz czapek, szalików i rękawiczek.

Możliwości zastosowania komody są niemal nieograniczone. Dlatego w naszym sklepie oferujemy nie tylko tradycyjne komody z szufladami, ale także nowoczesne modele uzupełnione np. szafkami, witrynami oraz praktycznymi półkami w różnych rozmiarach. Dzięki temu nasze komody doskonale pasują do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz oraz mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie. Szeroki wybór modeli w różnego rodzaju wzornictwie i stylistyce sprawia, że sprawnie wybierzesz mebel dopasowany do każdego typu wnętrza.

Zalety oświetlenia LED

Wśród dostępnych w naszym sklepie nowoczesnych modeli komód, polecamy meble podświetlane diodami LED. Komoda LED, a także inne meble wyposażone w tego rodzaju oświetlenie cieszą się dziś dużą popularnością wśród klientów i stają się standardowym wyposażeniem mieszkań i domów. Najczęściej decydują się na nie zwolennicy pomieszczeń urządzonych nowocześnie. Oświetlenie LED ma duże walory estetyczne i praktyczne. To dyskretne źródło światła, które nadaje wnętrzom charakteru i elegancji oraz stwarza wyjątkowy klimat.

Komoda z oświetleniem LED zasilana jest energooszczędnymi i bezpiecznymi diodami. Ledowe oświetlenie półek i witryn ułatwi m.in. odnajdywanie i sięganie po przechowywane w nich przedmioty. Przede wszystkim jednak oświetlenie LED to efektowny i gustowny dodatek, który podkreśla styl komody oraz elegancko eksponuje jego zwartość - dekoracje, zdjęcia, pamiątki i inne cenne przedmioty.