Filtry

Filtry

  • 153,00 zł - 474,00 zł

  • 30 cm - 41 cm

Aktywne filtry:

Hokery metalowe

Choć w dzisiejszych czasach nie można narzekać na niewielki wybór w sklepach meblowych, to jednak ciężko jest dobrać odpowiednie modele do swoich wnętrz w taki sposób, aby spełniały wszystkie stawiane przed nimi wymagania. Problem pogłębia się, jeśli w grę wchodzą nowoczesne rozwiązania, takie jak połączenie kuchni z jadalnią. Trudno jest bowiem znaleźć meble łączące cechy obu pomieszczeń. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej propozycji. Jedną z nich jest wysoki blat delikatnie oddzielający oba pokoje. Do takiego blatu bezkonkurencyjnie pasują hokery. Są to specjalne, wysokie krzesła, które kojarzone są głównie z barami. Zyskują jednak coraz większą popularność także w normalnych domach i mieszkaniach. Z całą pewnością świetnym wyborem do nowoczesnych, designerskich wnętrz będą hokery metalowe.

 

Blask i połysk

Metalowy hoker to idealne rozwiązanie do wielu wnętrz. Najlepiej jednak będzie się komponował w pomieszczeniu, które zostało urządzone w stylu nowoczesnym lub glamour. Mebel ten będzie się wyróżniał za sprawą swojego połysku. To zaś sprawia, że hoker będzie nie tylko funkcjonalnym elementem jadalni, ale także jej doskonałą dekoracją! Warto zwrócić uwagę na szczegóły, aby mebel czymś się odznaczał. Przykładowo, można zdecydować się na hokery z wygodnymi i zaokrąglonymi oparciami czy podłokietnikami. Wyglądem przypominają nieco tak zwane fotele ludwikowskie i są perfekcyjnym dopełnieniem w każdym mieszkaniu.

 

Funkcjonalne, metalowe hokery

Oprócz świetnego wyglądu, metalowe hokery charakteryzują się także wieloma funkcjami! Zgodnie z indywidualnymi preferencjami można wybrać różnorodne modele. W statycznym hokerze nie można regulować wysokości, więc jest to rodzaj dedykowany głównie rodzinie bez dzieci, którym ciężko będzie wspinać się na takie siedzenie. Alternatywą jest oczywiście model z możliwością obniżenia lub podwyższenia siedzenia. To zdecydowanie bardziej funkcjonalna opcja, którą można swobodnie dopasowywać do innych mebli. Jeśli w domu znajdują się maluchy, dobrym pomysłem jest kupno hokera z oparciem, które zapewni im większe bezpieczeństwo i stabilność podczas siedzenia. Ciekawy jest także hoker obrotowy, którego oparcie można skierować w dowolnym kierunku. To idealna wersja do tak zwanych wysp kuchennych. Należy jednak pamiętać, że hoker nie jest zarezerwowany wyłącznie przy blatach. Równie dobrze można go użyć w formie tradycyjnego krzesła przy stole.