Aktywne filtry:

659,00 zł 625,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,16 zł
  • Dostępne od ręki
  • Promocja!
659,00 zł 625,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,16 zł
  • Dostępne od ręki
  • Promocja!
2 533,00 zł 2 405,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 405,08 zł
  • Promocja!

Szafy biurowe

Nic tak nie sprzyja wydajnej pracy, jak dobrze zaprojektowane i urządzone biuro. Wygodne krzesło i odpowiednio dobrane biurko to podstawowe elementy wyposażenia biura, ale co zrobić, gdy zalega na nim ogromna ilość papierowej dokumentacji? W takiej sytuacji warto zainwestować w dobrej jakości, pojemną szafę biurową, która pozwoli utrzymać porządek w Twoim miejscu pracy. I tu z pomocą przychodzi nasz sklep Meblezagrosze.pl, który w swojej ofercie ma nowoczesne i stylowe szafy oraz witryny biurowe, które doskonale sprawdzą się do wyposażenia klasycznych pomieszczeń biurowych, biur typu open space oraz sal konferencyjnych. Oferowane przez nas modele szaf biurowych z pewnością pozwolą we właściwy sposób zorganizować przestrzeń w biurze, a Tobie zwiększyć efektywność pracy.

Szafy biurowe od znanych polskich producentów

W sklepie Meblezagrosze.pl oferujemy wiele szaf biurowych od znanych i cenionych polskich producentów. Nowoczesny i zawsze modny design to to, co charakteryzuje nasze szafy do biura. Mamy wiele różnych modeli w bogatych wersjach kolorystycznych. Oprócz walorów estetycznych nasze szafy cechuje także trwałe i solidne wykonanie, które gwarantuje wiele lat żywotności, nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Materiałem przewodnim w oferowanych przez nas szafach jest odporna na zarysowania i inne uszkodzenia płyta laminowana oraz certyfikowane szkło hartowane, które zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dla wzmocnienia ochrony oraz estetycznego wykończenia krawędzie szafek biurowych pokryto warstwą obrzeża ABS.

Szafa biurowa wizytówką Twojej firmy

Jeszcze kilka lat temu szafa biurowa była zwykłym meblem do przechowywania informacji w formie papierowej. Obecnie oprócz funkcji praktycznych pełni ona także rolę dekoracyjną biura, a w pewnym sensie stanowi jedną z jego wizytówek. To, jak prezentuje się Twoje biuro, ma znaczący wpływ na to, jak postrzegają Ciebie i Twoją firmę kontrahenci i potencjalni klienci. Solidnie i porządnie wykonana szafka biurowa podkreśli jakość i profesjonalizm wykonywanych przez Ciebie usług, a Tobie pozwoli w dyskretny sposób ukryć stertę dokumentów, papierów i grubych segregatorów.

Jak wybrać odpowiednią szafę biurową

Duży wybór modeli oraz różnorodna kolorystyka z pewnością nie ułatwia decyzji, którą należy podjąć podczas wyboru szafy biurowej. Istnieje jednak kilka prostych zasad, do których warto się stosować podczas dokonywania takiego zakupu. Pierwszą i najważniejszą z nich jest wybór odpowiedniego rozmiaru szafy, w zależności od potrzeb oraz możliwości przestrzennych biura. W ofercie sklepu Meblezagrosze.pl znajdziesz szafy do biura w wielu rozmiarach oraz różnych bryłach, dlatego ten aspekt należy bardzo uważnie przeanalizować. Kolejną kwestią jest jej funkcjonalność. Zwykle szafa biurowa służy do przechowywania dużej ilości dokumentacji, ksiąg czy segregatorów, dlatego warto zwrócić uwagę na odstępy między półkami oraz na to, czy są one wystarczające do tego, aby bez problemu umieścić na nich segregatory i teczki z dokumentacją. Warto zakupić szafę z wnętrzem, które pozwala wydzielić osobne strefy dla biurowego archiwum, faktur i segregatorów. Te dostępne w Meblezagrosze.pl wyposażone są nie tylko w liczne półki, ale także szuflady, co z pewnością ułatwi odpowiednią organizację biura oraz usprawni pracę. Niekwestionowaną zasadą co do przechowywania dokumentacji biurowej jest odpowiednia ochrona akt. W Meblezagrosze.pl zadbaliśmy także o ten szczegół i nasze szafy biurowe na dokumenty wyposażyliśmy w specjalny zamek. Szafa biurowa na klucz stanowi doskonałą ochronę dokumentów zawierających dane osobowe i adresowe, a także innych pism wymagających specjalnego zabezpieczenia.