Halmar

Firma Halmar istnieje na rynku od 1989 roku i zajmuje się importerem oraz dystrybucją mebli z Dalekiego Wschodu. W ofercie znajdują się również produkty krajowe, które wytwarzane są na zamówienie przez polskich producentów. Halmar działa zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicznym. W sprawnej realizacji zamówień pomaga baza logistyczna o powierzchni 14 tys. m2 składająca się w części ze skomputeryzowanych magazynów wysokiego składowania.

 

Meble Halmar są wyjątkowe i nietuzinkowe, gdyż firma zajmuje się importem mebli z Dalekiego Wschodu. Nie jest to jednak jedyna działalność tej firmy, gdyż w bogatej i szerokiej ofercie handlowej można znaleźć meble wytwarzane przez polskich producentów na zamówienie. Meble Halmar to produkty, które zaskakują najwyższą jakością i ogromną trwałością przez wiele lat, a ich funkcjonalność docenią nawet najbardziej wymagający klienci. W ofercie firmy znajdziecie Państwo produkty o zróżnicowanej stylistyce, rozmaitych rozmiarach i różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasują Państwo meble do domu lub mieszkania. Firma działa na rynku już od 29 lat, a czas ten pozwolił na zbudowanie doświadczenia i trwałych relacji z klientami - ich zaufanie i zadowolenie stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. Meble Halmar to produkty niekonwencjonalne i oryginalne.

 

Często zaletą skorzystania z oferty producenta lub dystrybutora mebli jest to, że można nabyć kompleksowe wyposażenie w jednym miejscu. Różnorodność, którą reprezentuje marka Halmar jest jej znakiem rozpoznawczym. Jednocześnie są to produkty bardzo dobrej jakości, często też sprzedawane w korzystnej cenie. Warto nieco lepiej poznać asortyment od Halmar.

 

Meble Halmar w ciekawej aranżacji mieszkania

Marka Halmar jest doświadczonym producentem i dystrybutorem mebli, robi więc wszystko dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb swoich klientów. Zaletą tak różnorodnej oferty tej marki jest fakt, że pozwala ona na wybór mebli do większości domowych przestrzeni. Jednocześnie są to produkty dobrej jakości, uwzględniające popularne trendy wnętrzarskie. Niezależnie od tego, czy interesują Cię meble przydatne w salonie, sypialni, kuchni, czy też w przedpokoju, z powodzeniem możesz zapoznać się z ofertą tego producenta. Nie ma przy tym większego znaczenia to, czy potrzebne Ci są nowoczesne meble, czy też zamierzasz zagospodarować przestrzeń w stylu retro.

 

Główne typy mebli Halmar

Jakich mebli od Halmar możesz użyć do aranżacji swojego domu? Główne kategorie produktów od tej cenionej marki to:

  • Meble kuchenne — nie ma funkcjonalnego mieszkania bez dobrze wyposażonej kuchni. W małej lub dużej przestrzeni bardzo ważne są oczywiście szafki stojące i wiszące. W ofercie Halmar znajdziesz zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe zestawy mebli.
  • Meble młodzieżowe — pokój dla dziecka lub młodego człowieka musi być urządzony tak, żeby lokator dobrze się w nim czuł. Ważna jest także ergonomia i to, by dobór mebli był właściwie dopasowany do wieku
  • Meble do sypialni — wygodne łóżko to oczywiście najważniejszy mebel w sypialni. Oferta Halmar pozwala na duży wybór pomiędzy nowoczesnymi konstrukcjami tapicerowanymi a starszego typu łóżkami, które składają się ze stelaża i wygodnego materaca. Znajdą tu dla siebie odpowiednie przedmioty zarówno zwolennicy stelaży z metalu, jak i miłośnicy rozwiązań wykonanych z drewna. Niektóre z łóżek są proste i minimalistyczne, inne ozdobnie wykończone.
  • Kolekcje produktów — chcesz stylowo umeblować salon lub inne pomieszczenie, ale nie masz dość dobrego pomysłu? Z powodzeniem możesz wybrać jedną z kolekcji oferowanych przez Halmar.
  • Zestawy stołowe — stół i krzesła w salonie lub jadalni są niezwykle ważne. Można dobierać je pod względem kształtu stołu i ilości krzeseł, ale warto też brać pod uwagę design takiego zestawu.
  • Meble wypoczynkowe — wygodny fotel jest jednym z tych mebli w mieszkaniu, które cenimy najbardziej. Trudno nie mieć pewnego rodzaju sentymentu do mebla, na którym możemy bardzo wygodnie wypocząć z kawą lub książką w dłoni. Takie wyposażenie może jednak występować w bardzo dużej liczbie kolorów i kształtów. Może to być minimalistyczny fotel w stylu skandynawskim, ale i misternie stworzona rattanowa konstrukcja boho.

 

Fotele i krzesła Halmar

Niewątpliwie ważnym elementem w asortymencie Halmar są dobrze zaprojektowane fotele i krzesła. Właściwie można tu pomieścić przynajmniej kilka kategorii, które mocno się od siebie różnią. Dość stwierdzić, że znajdziesz tutaj mocne krzesła metalowe, stylowe wykonane z dobrej klasy drewna, ale także zupełnie od nich różne fotele i krzesła biurowe czy konferencyjne. Produkty w każdej z wymienionych kategorii odpowiadają oczekiwaniom, jakie pojawiają się wobec nich.

 

Stoły, biurka i stoliki barowe od Halmar

Stoły, stoliki biurowe, ławy i wygodne biurka to również wyposażenie, którego warto poszukać w ofercie Halmar. Warto podkreślić, że również tutaj panuje duża różnorodność zarówno jeśli chodzi o styl wykonania poszczególnych mebli, jak i wybrany przez producenta materiał. Z pewnością mogą tu znaleźć coś dla siebie zarówno wielbiciele tradycyjnych stołów i biurek z drewna, jak i zwolennicy nieco tańszych propozycji z płyty meblowej. Bardzo korzystnie prezentują się także modele stworzone z połączenia szkła i metalu. Proste, funkcjonalne i estetyczne, będą mogły być wykorzystane w bardzo różnych aranżacjach wnętrz.

 

Co jeszcze znajdziesz w ofercie Halmar?

To jednak nie wszystkie meble, które możesz znaleźć wśród produktów oferowanych przez Halmar. Z pewnością powinny się wśród nich rozejrzeć te osoby, które chcą stylowo i funkcjonalnie umeblować przedpokój. Znajdą tutaj niezbędne w takich miejscach wieszaki. Niektóre z nich są proste, inne zaprojektowane w fantazyjny sposób. Wykorzystywanymi materiałami są zaś metal i dobrej jakości drewno.

 

Bardzo ważnym meblem w przedpokoju jest też bez wątpienia szafka na buty. W zależności od ilości obuwia w domu i potrzeb mogą to być modele zamykane lub otwarte. Niektóre z nich wyposażono dodatkowo w wygodne siedzisko, które bardzo przydaje się właśnie w przedpokoju. Do kolejnych kategorii mebli, które oferowane są przez Halmar, należą również regały i stoliki RTV. Również wśród nich można znaleźć modele o różnym wyglądzie i funkcjonalności.