Aktywne filtry:

1 089,00 zł 871,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 979,99 zł
  • Promocja!

Stoły rozkładane

Stoły rozkładane to sprytne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku niedużych mieszkań, w których podczas aranżacji musimy dobrze rozplanować każdy metr kwadratowy przestrzeni. Dzięki stołom rozkładanym sprawa staje się znacznie łatwiejsza, a my możemy cieszyć się wspólnymi posiłkami z rodziną i znajomymi.

 

Stoły rozkładane drewniane

Stoły rozkładane do kuchni albo jadalni to najlepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy stół, który w razie potrzeby możemy powiększyć o minimum dwa dodatkowe miejsca. Jest to opcja nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale również pozwalająca na organizowanie większych uroczystości. Tego typu okazje są rzadkie – święta, urodziny, jubileusze - więc duży stół będzie nam potrzebny tylko kilka razy w roku. W pozostałe dni może być on złożony i zajmie tym samym znacznie mniej przestrzeni. Idealna opcja dla standardowej, kilkuosobowej rodziny sprawdzi się także w dużych domach, gdzie miejsca jest więcej, jednak nie chcemy zagracać sobie niepotrzebnie pokoju.

 

Stoły rozkładane do jadalni

Jadalnia jest takim pomieszczeniem w naszym domu, w którym nie może zabraknąć odpowiedniego stołu. O ile w kuchni lub salonie możemy znaleźć mniejsze modele, np. stoliki kawowe, to w jadalni potrzebujemy stołu z prawdziwego zdarzenia. Stoły rozkładane drewniane są w takim przypadku najlepszym wyborem, gdyż jest to rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne. Rozkładanie stołu pozwala nam na modyfikowanie jego rozmiarów, dzięki czemu w przypadku większych spotkań pomieścimy więcej ludzi. Z kolei stół złożony jest ciągle na tyle duży, że spokojnie może przy nim zasiąść cztero-, a nawet sześcioosobowa rodzina.

 

Stoły rozkładane do salonu

W części domów lub mieszkań trudno wydzielić osobne pomieszczenia na jadalnię i salon. W związku z tym często to drugie pomieszczenie pełni obie funkcje. W takim przypadku potrzebujemy stołu uniwersalnego, który sprawdzi się w każdych warunkach. Odpowiednim rozwiązaniem jest więc stół rozkładany z drewna, który podczas posiłków może pełnić rolę jadalnianego, a w wolnym czasie być głównym meblem w salonie. W znalezieniu stołu, który sprawdzi się w takiej sytuacji, z pewnością pomaga bogaty katalog ofertowy naszego sklepu internetowego MebleZaGrosze. Setki zróżnicowanych propozycji ułatwiają znalezienie tego właściwego produktu, bez względu na preferowaną przez nas stylistykę albo klimat wnętrz naszego mieszkania.