Filtry

Filtry

  • 252,00 zł - 559,00 zł

  • 42 cm - 58 cm

  • 84 cm - 101 cm

  • 44 cm - 59 cm

Aktywne filtry:

Hokery tapicerowane

Remont kuchni czy salonu zazwyczaj wiąże się z koniecznością zakupu nowych mebli, bądź odnowieniem starych. Na rynku jest bardzo wielu producentów mebli, jednak ceny są zazwyczaj dosyć wysokie, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli potrzebują Państwo nowe, solidne meble, w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do wybrania czegoś z oferty MebleZaGrosze. Spośród szerokiej oferty naszego sklepu z pewnością uda się wybrać produkty, których Państwo szukają!

 

Hokery tapicerowane do kuchni

Ostatnio bardzo modnym elementem wykończenia kuchni czy salonu są wyspy kuchenne, przy których stoją hokery. Są to odpowiedniki krzeseł barowych, które cechują się wyjątkową wygodą i oryginalnością. Dzięki nim Państwa kuchnia może zyskać wyjątkowy styl, a wyspa kuchenna może nawet stać się stołem, przy którym wygodnie można zjeść obiad czy wypić popołudniową kawę. U nas znajdziesz tapicerowane hokery, które dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Bez problemu uda się wybrać więc takie, które będą pasowały do stylu wnętrza. Hokery tapicerowane są bardzo wygodnymi meblami, na których chętnie wdrapują się dzieci, wykonanymi solidnie. Warto postawić zatem na ten mebel, jeżeli potrzeba zmienić coś w swoim domu czy mieszkaniu. Nowe hokery tapicerowane wprowadzą nowoczesność i wygodę do Państwa kuchni!

 

Łatwe w codziennym użytkowaniu

Jeżeli w domu są małe dzieci, z pewnością istnieje obawa, że nowe hokery zostaną zaraz wybrudzone, zniszczone czy zalane przez maluchy. Jednak stawiając na tapicerowane hokery zyskuje się pewność, że ich czyszczenie będzie łatwe, bowiem wystarczą standardowe, dostępne na rynku środki piorące i gąbka, aby usunąć każdą plamę z ich tapicerki. Krzesła zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego nie ma obawy o ich mycie czy czyszczenie. W ostateczności można zawsze zmienić tapicerkę, wybrać nowy kolor czy materiał i je przeszyć, co umożliwi Państwu odświeżenie wyglądu kuchni czy salonu. Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą dostępną na stronie MebleZaGrosze.pl i wybrać idealny model hokerów pasujący do wnętrza. Gwarantujemy niskie ceny i wysokiej jakości produkty.