Filtry

Filtry

  • 768,00 zł - 2 750,00 zł

Aktywne filtry:

Stoły metalowe

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniego podejścia i wyposażenia. Idealnym tego przykładem są stoły metalowe, które świetnie wpasowują się w takie klimaty. Ich wybór jest ogromny, dzięki czemu mamy możliwość łatwego dostosowywania ich do własnych potrzeb i preferencji. Stoliki małe, duże, okrągłe, owalne czy kwadratowe to tylko niektóre z propozycji. Różnią się one jeszcze wykorzystanym materiałem, rozmiarami, wagą, ceną oraz kształtem blatu i nóg.

 

Stoły z metalowymi nogami

Pod hasłem stoły metalowe kryje się wiele modeli. Rzadko kiedy spotykamy się ze stołem w całości wykonanym z metalu. Dużo częściej jest to połączenie różnych materiałów, wśród których dominującym jest właśnie metal. Dodatkami z kolei mogą być drewno albo szkło. Dzięki takim połączeniom zyskujemy wytrzymałe i stabilne produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Stoły, o których tutaj mowa najczęściej mają metalowe nogi, gdyż taka konstrukcja jest najbezpieczniejsza i najprzyjemniejsza wizualnie. Ich rozmiar, kształt, kąt połączenia z blatem oraz ilość nóg to już inna kwestia, ale jedno jest pewne – w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo tanie modele, które z pewnością Was zadowolą.

 

Gdzie postawić stół metalowy?

Stoły metalowe są bardzo uniwersalne, a tę uniwersalność zawdzięczają swojej różnorodności. Można je postawić zarówno w kuchni, jak i salonie lub nawet na balkonie. Metalowe nogi albo okucia to gwarancja wysokiej jakości, często bardziej odpornej na działanie czynników zewnętrznych. Warto jednak wcześniej zapoznać się z danymi technicznymi oraz specyfiką produktu i podążając za nią znaleźć najlepsze miejsce dla naszego nowego nabytku. Stół metalowy jest także świetną propozycją do każdego rodzaju restauracji i knajp, ponieważ jest łatwiejszy w utrzymaniu i odporniejszy na różne uszkodzenia, o które przecież nietrudno w takim miejscu.

 

Stoły metalowe – tradycja kontra nowoczesność

Wydawać się może, że stół z metalowymi nogami to produkt typowo nowoczesny i podążający za obecnie obowiązującymi trendami. Nic bardziej mylnego – jest to bez wątpienia produkt, który może idealnie się odnaleźć w klasycznych i tradycyjnych wnętrzach. Szczególnie w połączeniu z drewnianym blatem może nabrać odpowiedniego charakteru i świetnie dostosować do specyfiki starszego budownictwa. Zastosowanie metalu daje też szereg możliwości zastosowania nowoczesnych kształtów i form, pozwalając na stworzenie niepowtarzalnych i przykuwających uwagę stołów. Produkt ten znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu i tylko od nas samych zależy, jaką rolę dla niego wymyślimy.