Aktywne filtry

Aspen - Biały

Stwórz swoją wymarzoną Kuchnię.

Kuchnia w bieli to wnętrze optycznie przestronne, eleganckie i ponadczasowe. Z uwagi na dużą popularność białych mebli kuchennych polski producent Gała Meble zaprojektował i stworzył serię Aspen inspirowaną skandynawskim wzornictwem. Obejmuje ona różnej wielkości zarówno stojące, jak i wiszące szafki, fronty służące do zabudowy sprzętu AGD i wiele elementów wykończeniowych pozwalających zamknąć wnętrze w nowoczesnych kształtach, a jednocześnie sprawić, żeby stało się ono funkcjonalne. Jednak kolekcja Gała Meble Aspen to coś więcej niż tylko praktyczna kuchnia.

 

Do wyboru dowolny: Blat Kuchenny

 

Jest doskonale przemyślanym projektem bez względu na wybrane elementy. System mebli wykonanych z płyty MDF o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia to idealny wybór do kuchni, która jak wiadomo jest pomieszczeniem codziennie użytkowanym – szafki każdego dnia są otwierane i zamykane wiele razy, a regały i blaty użytkowane przez całą rodzinę. Niebywałym atutem serii Aspen jest wspaniałe połączenie białych matowych korpusów i frontów w wysokim połysku, co czyni meble eleganckimi i oryginalnymi.

 

Gała Meble Aspen – nowoczesna kuchnia systemowa

W sklepie meblezagrosze.pl oferujemy meble w przystępnych cenach. Seria Gała Meble Aspen obejmująca modele pozwalającą stworzyć funkcjonalny system mebli kuchennych jest przykładem niewygórowanych kosztów takiej inwestycji. Zasługuje na uwagę ze względu na wieloelementowość, a jednocześnie bezproblemowe dopasowanie szafek, regałów i frontów zabudowujących sprzęt AGD do konkretnych potrzeb i wielkości pomieszczenia.

 

Nowoczesna kuchnia systemowa Aspen to czysta przyjemność użytkowania, a więc także przyrządzania posiłków i spędzania czasu z rodziną. Z jednej strony minimalistyczna, z drugiej elegancka kuchnia Aspen, choć biała i pozbawiona dodatkowych zdobień w postaci uchwytów, efektownie prezentuje się we wnętrzu. To wizytówka kuchni, którą warto wprowadzić niezależnie od wielkości pomieszczenia. Warto pamiętać też, że biel niesie za sobą dużą swobodę w wyborze koloru ścian i pozostałych mebli, takich jak stół, krzesła czy dodatki. Gorąco polecamy ten wybór!