Aktywne filtry:

Kora - Sosna Andersen

Kolekcja Kora producenta Gała Meble designem przywołuje ducha minionych epok. Meble znakomicie pasują do wnętrz stylizowanych na klasyczne. Są skierowane do miłośników ponadczasowego piękna. Z uwagi na elegancki wygląd wpasują się w gustownie urządzone przestrzenie mieszkalne, jak również stylowo urządzone biura. Nieprzeciętny design pozwala wprowadzić szafy, regały, witryny, komody i wiele innych mebli znajdujących się w kolekcji do pomieszczeń, w których aranżacje są pieczołowicie przygotowywane i uwzględniają najdrobniejsze detale.

Gała Meble Kora to przede wszystkim piękne meble nadające wnętrzom indywidualny charakter. Występują w trzech wybarwieniach do wyboru. Kolorystyka ciemnego lub jasnego drewna, a także biała wersja kolorystyczna umożliwia dopasowanie mebli do konkretnej wizji aranżacyjnej. Masywna konstrukcja, ozdobne frezowane fronty, dekoracyjne uchwyty i gustowne zwieńczenia mebli Kora to klasyka w najlepszej odsłonie.

Gała Meble Kora – stylizowane meble systemowe

Przedstawiając kolekcję mebli Kora, warto zacząć od stylizowanych szaf, które oprócz nieprzeciętnego designu zasługują na wybór z uwagi na funkcjonalność. Kilka wielkości do wyboru, praktycznie zaprojektowane wnętrza, a także modele wyposażone w lustra to wiele możliwości, które na pewno przypadną do gustu osobom poszukującym pięknych i funkcjonalnych mebli. Tak samo dobrze przemyślane, jak szafy są witryny, regały i komody znajdujące się w kolekcji Gała Meble Kora.

Ciekawe rozwiązanie stanowią nadstawki do komody. Elegancko się prezentują i służą jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Gała Meble Kora to także stylizowane lustra, ławy, krzesła, łóżka i biurka, a więc niezbędne elementy wyposażenia salonu, jadalni, a nawet gabinetu. Pieczołowicie zaprojektowane i wykonane z myślą o długotrwałym użytkowaniu, stanowią meble idealne. Ich klasyczny wygląd zadowoli każdego miłośnika mebli z „duszą”. W sklepie meblezagrosze.pl meble z kolekcji Kora oferujemy w atrakcyjnej cenie.