Aktywne filtry:

Nevada

Nevada to kolekcja eleganckich mebli o reprezentacyjnym charakterze. Wszystkie egzemplarze wchodzące w skład serii Gała Meble Nevada łączą w sobie klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu są uniwersalne. Można umeblować nimi klasycznie urządzony salon, nowoczesną, a zarazem przytulną jadalnię lub luksusowy gabinet. Producent dołożył wszelkich starań, aby prezentowane meble były nie tylko synonimem szykownego designu, ale także funkcjonalności i wytrzymałości.

 

Z systemem mebli Nevada urządzenie przytulnej przestrzeni mieszkalnej nie stanowi żadnego problemu. Zestaw o nieco egzotycznym wyglądzie ze względu na ciepłą, naturalną kolorystykę i wyraźną fakturę drewna to nie lada gratka dla miłośników stylizowanych wnętrz. Cechą charakterystyczną kolekcji są pogrubione ramy, mosiężne uchwyty i pełne wyrazu oraz szlachetności usłojenie. Choć meble są solidnymi bryłami, dzięki wyrafinowanym liniom nie sprawiają wrażenia ciężkich wizualnie, dlatego można umeblować nimi nawet małe wnętrze.

 

Gała Meble Nevada – atrakcyjny zestaw do pokoju dziennego, jadalni i biura

Nevada to aż dwanaście elementów, z których można stworzyć indywidualny zestaw do pokoju dziennego, jadalni lub gabinetu. Szafa i trzy witryny z przeszkleniem pozwalają urządzić przestrzeń mieszkalną tak, aby była zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. W kompletnie urządzonym salonie nie może zabraknąć komody. W serii Nevada znajdują się dwie komody do wyboru. Pierwsza z nich została zaprojektowana tradycyjnie i wyposażona w dwie symetrycznie rozmieszczone zamykane szafki i trzy szuflady między nimi. Druga z komód to wysoki mebel z trzema szufladami, z dwiema półkami i czterema szafkami, z których dwie są przeszklone.

 

Kolekcję Gała Meble Nevada dopełniają dwie ławy, ławka, stół, biurko i szafka telewizyjna. Mnogość elementów wchodzących w skład systemu umożliwia skomponowanie kompletu idealnego. Meble utrzymane w kolorystyce dębu nadają wnętrzu unikalny charakter, a także wprowadzają przytulną atmosferę. Gorąco polecamy ten wybór!