Kolekcja Aspen - Biały - Gała Meble - Meblezagrosze.pl

Kolekcja Aspen - Biały | meble kuchenne | Gała Meble

kolekcja-aspen-kuchnia-baner.jpg

Kuchnia w bieli to wnętrze optycznie przestronne, eleganckie i ponadczasowe. Z uwagi na dużą popularność białych mebli kuchennych polski producent Gała Meble zaprojektował i stworzył serię Aspen inspirowaną skandynawskim wzornictwem. Obejmuje ona różnej wielkości zarówno stojące, jak i wiszące szafki, fronty służące do zabudowy sprzętu AGD i wiele elementów wykończeniowych pozwalających zamknąć wnętrze w nowoczesnych kształtach, a jednocześnie sprawić, żeby stało się ono funkcjonalne. Jednak kolekcja Gała Meble Aspen to coś więcej niż tylko praktyczna kuchnia.

Jest doskonale przemyślanym projektem bez względu na wybrane elementy. System mebli wykonanych z płyty MDF o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia to idealny wybór do kuchni, która jak wiadomo jest pomieszczeniem codziennie użytkowanym – szafki każdego dnia są otwierane i zamykane wiele razy, a regały i blaty użytkowane przez całą rodzinę. Niebywałym atutem serii Aspen jest wspaniałe połączenie białych matowych korpusów i frontów w wysokim połysku, co czyni meble eleganckimi i oryginalnymi.

Gała Meble Aspen – nowoczesna kuchnia systemowa

W sklepie meblezagrosze.pl oferujemy meble w przystępnych cenach. Seria Gała Meble Aspen obejmująca modele pozwalającą stworzyć funkcjonalny system mebli kuchennych jest przykładem niewygórowanych kosztów takiej inwestycji. Zasługuje na uwagę ze względu na wieloelementowość, a jednocześnie bezproblemowe dopasowanie szafek, regałów i frontów zabudowujących sprzęt AGD do konkretnych potrzeb i wielkości pomieszczenia.

 

Nowoczesna kuchnia systemowa Aspen to czysta przyjemność użytkowania, a więc także przyrządzania posiłków i spędzania czasu z rodziną. Z jednej strony minimalistyczna, z drugiej elegancka kuchnia Aspen, choć biała i pozbawiona dodatkowych zdobień w postaci uchwytów, efektownie prezentuje się we wnętrzu. To wizytówka kuchni, którą warto wprowadzić niezależnie od wielkości pomieszczenia. Warto pamiętać też, że biel niesie za sobą dużą swobodę w wyborze koloru ścian i pozostałych mebli, takich jak stół, krzesła czy dodatki. Gorąco polecamy ten wybór!