Forte meble młodzieżowe – sklep z tanimi meblami

Meble Forte

                          

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI FORTE S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego. 

Obecnie FORTE posiada cztery nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce. Całkowita powierzchnia produkcyjna fabryk wynosi 120.000 m, zaś powierzchnia magazynowa 70.000 m. Oferta produktowa dostosowywana jest do potrzeb rynku. Każdego roku do oferty wprowadzanych jest blisko 1 500 nowych wzorów.                          

W ciągu 23 lat swojej działalności FORTE zaprosiło do grona swoich odbiorców ponad 4 500 firm, prowadząc sprzedaż do ponad 30 krajów na świecie. Meble FORTE reprezentowane są w niemal wszystkich znaczących sieciach handlowych oraz w szeregu dobrych salonów meblowych na terenie całej Europy. Eksport stanowi 82% produkcji FABRYK MEBLI FORTE S.A. firma posiada własne organizacje sprzedaży na najważniejszych rynkach.