Regał do pokoju, do salonu, garderoby, na książki, na ubrania | sklep Meble za Grosze

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
  • Producent
  • Kolor
  • Oświetlenie
  • Koszt dostawy
Koszyk jest pusty

Praktyczne regały na książki lub ubrania

1 2 3

W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór regałów do salonów, pokojów dziennych i sypialni. Są to produkty renomowanych firm dostępne w wielu kolekcjach, dopasowanych do potrzeb klienta oraz wystroju wnętrz w nowoczesnych domach i mieszkaniach.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi nowoczesne regały na książki. Aktualnie jesteśmy w stanie zaoferować kilka kolekcji regałów - przykładem są regały na książki z kolekcji Best, które są idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Są to meble wykonane z solidnej pływy laminowanej w atrakcyjnej kolorystyce.

Nasze kolekcje mebli to także tanie regały do pokoju dziennego czy salonu. Oferujemy przede wszystkim nowoczesne regały z płyty laminowanej w różnych kolorach. Są wśród nich także regały z szafkami o frontach z połyskiem, wykonanych m.in. w kolorze białym. Regały dostępne są w różnych wariantach - w zależności od ilości zastosowanych półek, rozmiarów czy kształtów.

Wszystkie oferowane regały funkcjonują dobrze zarówno jako pojedyncze meble (np. w pokojach młodzieżowych czy sypialniach), jak i jako elementy większych zestawów do salonu czy pokoju dziennego (np. często stanowią uzupełnienie nowoczesnych meblościanek wykonanych z różnych materiałów).

W ofercie naszego sklepu nie brakuje także designerskich rozwiązań. Wśród nich można znaleźć na przykład atrakcyjne wizualnie regały i półki z kolekcji Caboto czy też Luini. Są to regały z przegrodami o bardzo dużej funkcjonalności. Wszystkie tego rodzaju produkty oferowane są w częściach do indywidualnego montażu.