Salon w stylu retro - gdzie kupić meble?

mezo-aranzacja-1-przedpokoj[1].jpg

Vintage - czym właściwie jest 

Słowo vintage dokładnie oznacza rocznik wina. Jeśli więc mówimy o stylu vintage mamy na myśli coś szlachetnego, w dobrym gatunku. Jest to styl ponadczasowy, w dobrym gatunku. Dotyczy to rzeczy, ubrań nawiązujących do minionych epok. W aranżacji wnętrz ważny dla osiągnięcia efektu upływu czasu będzie wybór mebli. Stylizowane meble swoim charakterystycznym wyglądem pezyciągają uwadę, warto jednak, aby współgrały z całością. Co to znaczy? Pomyślmy o fakturach i kolorach klimatu z minionej epoki. Plakaty, obrazy na ścianie, wzorzysty dywan, surowa cegła – te elementy będą dopełniały aranżację.

 sewill-aranzacja-1_-_kopia[1].jpg

Kolekcja SEWILL to nuta nostalgii zamknięta w nowoczesnym wydaniu retro. Komody stylizowane na postarzane, do tego czarne, cienkie nóżki, charakterystyczne dla klimatu vintage. Doskonale nawiązują do mebli w lat 80. 

dark-aranzacja-1-salon[1].jpg

Kolekcja DARK to zestaw brył, które stworzą niepowtarzalny klimat. Skórzane uchwyty, czarny kamień w połączeniu z intensywnym wybarwieniem dąb ribbeck pozwoli stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. W tego typu przestrzeniach nie ma miejsca na nudę – liczy się pomysłowość, oryginalność i dusza.

mezo-aranzacja-2-salon[1].jpg

Meble z Kolekcji MEZO doskonale oddają klimat postarzanych mebli. Doskonale łączy motyw starych, przetartych desek z ciekawymi aplikacjami. Dopełnieniem każdej aranżacji wnętrz są dekoracje. Do domu w stylu vintage będą pasować okrągłe pufy, czarno-białe zdjęcia, kwiaty doniczkowe, przedmioty z minionych epok, np. gramofon. 

 

Facebook Meblezagrosze.pl Instagram Meblezagrosze.pl